Krzysiek 2019-08-06 19:54, Krzysiek

Wyjazd z Wojtkiem Brzozowskim do Soma Bay
W programie codzienne zajęcia na wodzie, na lądzie, tuning - ustawienie sprzętu, szlifowanie techniki, nauka rufy w ślizgu, startu z plaży i startu z wody, nowe manewry na sucho i na mokro, poprawianie prędkości deski na halsie, sekrety windsurfingowe i anegdoty zawodników Pucharu Świata PWA, relaks na desce i jak pływać żeby było jeszcze przyjemniej.

Wojtek Brzozowski będzie do waszej dyspozycji codziennie przez 3-4 godziny na wodzie i na lądzie w bazie Surf Motion. Oczywiście ponieważ jesteście razem na wyjeździe to spędzacie ze sobą prawie cały czas i pogaduchy o windsurfingu trwają cały dzień. Wspólne posiłki też zawsze dają okazję do dalszej rozmowy J Wojtek posiada licencję Instruktora Sportu ze specjalizacją Windsurfing, nadaną przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.Chętni spotkają się na porannej rozgrzewce pod okiem Mistrza z ćwiczeniami i krótkim biegiem wzdłuż plaży. To oczywiście przed śniadaniem J To bardzo podnosi morale i jakość wyjazdu.

Nasz mistrz zabiera ze sobą swój sprzęt zawodniczy i kilku najlepszych będzie miało możliwość przepłynięcia się na nim i poczucia prawdziwego ustawienia wyścigowego.

Bardzo intensywny program windsurfingowy to nie wszystko…

Dla osób towarzyszących, żon i narzeczonych, Aurelia Brzozowska, znana warszawska instruktorka fitness i wokalistka, poprowadzi codzienne zajęcia fitness dbając o dobre samopoczucie i sylwetkę płci pięknej.

Na koniec każdego dnia zaproponujemy Wam medytacje, relaksacje i lekkie ćwiczenia rozluźniające.

Zapraszamy na wspaniały wypoczynek z odrobiną aktywności na wodzie i na lądzie pod okiem naszych mistrzów - instruktorów, w jednym z najpiękniejszych hoteli w Egipcie – Sentido Palm Royale i w jednej z najlepszych szkółek windsurfingowych na świecie – niemieckiej Surf Motion, Petera Mullera.

Termin imprezy:
26.09.2019 - 03.10.2019

Ceny i szczegółowe informacje znajdziecie na stronie www.surftravel.pl


Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.