Krzysiek 2017-04-27 13:13, Krzysiek

GPS Speed Master 2017 - nagrody!
GPS Speed Master 2017 wystartowało już na dobre, zatem czas najwyższy ogłosić jakie nagrody czekają na najlepszych zawodników! Z przyjemnością informujemy, że głównym patronem tegorocznej edycji GPS Speed Master został sklep EASY SURF Shop z Poznania, dystrybutor m.in. takich marek jak Gaastra, Tabou, Unifiber, Mistral czy Loft Sails. Właśnie w nim znajdziecie najnowsze i zarazem jedno z najlepszych urządzeń go pomiarów prędkości na wodzie - zegarek Locosys GW-60!

Oto nagrody tegorocznej edycji GPS Speed Master powered by EASY SURF Shopl:

1. miejsce - Unifiber Blackline QuiverRoofrack-quiverbag dzięki swojemu zoptymalizowanemu i aerodynamicznego kształtowi nadaje się idealnie do przewożenia sprzętu na dachu samochodu. Posiada wiele pasków i punktów do przymocowania na bagażnik dachowy oraz pozwala na bardzo ciasny i solidny zacisk, który można mocno zapiąć bez obawy o jakiekolwiek uszkodzenie sprzętu.

2. miejsce - Unifiber Carry BagCarry Bag Unifibera pozwoli Ci na przechowywanie wszystkich części zamiennych w jednym miejscu, dzięki czemu zawsze będziesz przygotowany do wyjścia na wodę. Pomieści finy, przedłużki, palety, linki, narzędzia, śrubokręty, strapy itd. Wykonana z solidnej, odpornej na wilgoć i nieprzemakalnej tkaniny po stronie wewnętrznej, i wodoodpornego poliestru z zewnątrz.

3. miejsce - Unifiber Blackline BagKażdy z nas był w sytuacji, kiedy po pływaniu musiał wrzucić mokrą, często brudną od piasku piankę do bagażnika. Jeśli masz tego dość, idealnym rozwiązaniem jest torba na piankę Unifiber. Wystarczy rozłożyć pokrowiec, który również posłuży jako mata do przebierania, przebrać się, zostawić piankę, zamknąć torbę na zamek błyskawiczny z pianką w środku i gotowe.

1. miejsce wśród kobiet - Unifiber Winch U-PinRączka trymowa połączona z korbą trymową w jedno urządzenie. Jest prosta, lekka i bardzo szybka w użyciu. Nie ma potrzeby zmiany i ponownego nawijania linki do wybrania  żagla po maszcie, całość możesz wytrymować za jednym razem. Dzięki temu bez użycia siły i w mgnieniu oka otaklujesz nawet żagle racingowe, które bardzo mocno trzeba wybrać po maszcie.

UWAGA!!!
Ponadto dla każdego uczestnika tegorocznej edycji sklep EASY SURF Shop przygotował 2 metry linki do trymowania Marlow Formuline. Aby ją otrzymać wystarczy być zarejestrowanym zawodnikiem tegorocznej edycji GPS Speed Master (czyli znaleźć się w tegorocznym rankingu), wejść na stronę https://easy-surfshop.pl/do/pages/gps-speed-master-2017 i podać swoje dane adresowe, na które sklep Easy-surfshop.pl wyśle linkę. Koszty wysyłki pokrywa sklep EASY SURF Shop.I na koniec jeszcze coś ekstra! Jeśli liczba zawodników tegorocznej edycji GPS Speed Master przekroczy 100 osób, wśród zawodników rozlosowany zostanie urządzenie Locosys GPS Speed GW-60.Gdy frekwencja zawodów zrośnie powyżej 150 osóbEASY SURF Shop rozlosuje kolejną nagrodę - dowolny węglowy statecznik slalomowy firmy Maui Ultra Fins!Zatem wypatrujcie najbliższej prognozy i nadsyłajcie swoje rekordy!
Regulamin zawodów: http://www.windsurfing.pl/static/gps-speed-master
Aktualny ranking: http://www.windsurfing.pl/gpssm-ranking/  
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.