GPS Speed Master: Ranking

# Zawodnik Data Wynik Vmax Spot Sprzęt
1 Piotr Dudek 2016-11-26 38.54 kts 41.58 kts Rewa Patrik Speed 43, Point-7 AC1 6.2
2 Adam Mróz 2016-11-26 38.13 kts 40.73 kts Rewa Patrik Speed 48 71l, Loftsails Racing Blade 6.3, Aquaris S6 24 cm
3 Artur Przybyło 2016-10-28 35.41 kts 36.84 kts Chałupy RRD X FIRE 80, RRD FIREWING 5,7m
4 Andrzej Horabik 2016-11-26 34.89 kts 37.18 kts Rewa Tabou Manta 49, Maui Sails TRX 6.3, Select Hotrod 23
5 Paweł Kaczmarski 2016-06-10 34.31 kts 36.34 kts Jezioro Żnińskie RRD Xfire 114, RRD Firewing 7.0, Aquaris fins S6 37cm
6 Andrzej Wrembel 2016-11-26 33.78 kts 36.28 kts Rewa AQUARIS custom 80l, Gaastra Vapor 6.4, AQUARIS S6 24,5
7 Błażej Gawroński 2016-04-19 31.82 kts 33.14 kts Rewa Tabou Manta 69, Neil Pryde H2 Racing 7.7, Tectonics Talon 38
8 Andrzej Wudarski 2016-08-07 31.74 kts 32.85 kts Kuźnica Starboard Futura 101l, Simmer 2-XC 6.5 m
9 Krzysztof Kukołowicz 2016-05-16 31.58 kts 33.70 kts Rewa Thommen RS 59, Loft Blade 6.3, Hot Rod 31
10 Mariusz Kozieł 2016-11-26 31.30 kts 33.21 kts Małe Morze Starboard iSonic 87, Severne Reflex 5.6m, hot rood 25 cm
11 Szymon Sternik 2016-12-08 30.67 kts 36.03 kts Rewa Starboard iSonic 87l, NS 6.3 F11 RAM, Severne Reflex 5.1, Hot Rod 33cm
12 Paweł Kaleta 2016-09-29 30.01 kts 33.10 kts Nowe Warpno Starboard iSonic 86, Loft Switchblade 5.8
13 Michał Polak 2016-11-26 29.95 kts 31.72 kts Rewa Point7 Salt 4,4, iSonic Speed W44, hotRod 21
14 Krzysztof Majewski 2016-08-29 29.64 kts 31.39 kts Chałupy Mistral Explosion XR, North Sails IQ 7.8
15 Mariusz Ostrowski 2016-08-07 29.09 kts 29.84 kts Kuźnica JP Super Sport 9, Severne Blade 6,2
16 Dariusz Witoń 2016-06-10 29.08 kts 30.58 kts Chałupy Starboard iSonic 107, Severne Overdrive 6.2, Lessacher Chameleon Carbon 28cm
16 Filip Klimaszewski 2016-08-01 29.08 kts 31.05 kts Jezioro Gardno Patrik Diethelm 115, Challenger Sails Aero+ 7.8, Aquaris 38cm
17 Adam Deyk 2016-10-05 29.03 kts 32.06 kts Jezioro Kłodno iSonic 107, Point-7 7.9
18 Monika Ochendal 2016-10-29 28.79 kts 32.73 kts Małe Morze Starboard Isonic Carbon 87, Severne Reflex II 5.6
19 Mateusz Dołęgowski 2016-07-06 28.13 kts 31.17 kts Chałupy Starboard iSonic 94l, Rushwind Synergy 6.5
20 Paweł Prokopiak 2016-08-01 28.08 kts 29.49 kts Zalew Zegrzyński Starboard iSonic 107 Reflex 7,8 Aquaris 37
21 Marcin Piórkowski 2016-10-15 27.84 kts 29.29 kts Małe Morze Exocet RS4, Loft Switchblade 6,8
22 Tomasz Mielcarski 2016-05-30 27.75 kts 30.03 kts Jezioro Bytyńskie Tabou Manta 71, Maui Sails TR 7.6, Maui Ultra Fin 36
23 Tomasz Franas 2016-10-04 27.62 kts 32.05 kts Zalew Zegrzyński JP Slalom VIII 68 112 l, Severne Reflex 7.0
24 Karol Sadowski 2016-04-20 27.31 kts 29.53 kts Jezioro Święcajty Starboard Futura 114, North Sails E Type 6.2
25 Witold Smętek 2016-03-29 27.22 kts 28.91 kts Pogoria 3 Starboard iSonic 117, Simer SCR 7.0
26 Mikołaj Zygmański 2016-04-21 26.86 kts 30.28 kts Chałupy Tabou Manta 102l, Loft Racing Blade 7.0
27 Wojtek Przedmojski 2016-05-14 26.67 kts 28.87 kts Dzierżno Duże Mistral Sl 120, Loft Switchblade 8.5, Select S11 49
28 Tomasz Nowak 2016-05-16 26.48 kts 27.72 kts Chałupy HIT CUSTOM 64 Free, Ezzy Infinity 7.2
29 Jarosław Huzarski 2016-07-06 26.28 kts 28.68 kts Jezioro Resko Przymorskie F2 Stoke 96, Gun Hammer 3,7
30 Jakub Krzyżanowski 2016-07-06 26.14 kts 27.75 kts Zalew Mietkowski Tabou Rocket 115l, NS Natural 6.2
31 Rafał Wojciechowski 2016-07-06 26.07 kts 29.16 kts Zalew Mietkowski JP Slalom VII 68 112l, Arrows Speedster 5,6
32 Sebastian Pędzik 2016-05-15 26.06 kts 28.85 kts Jezioro Tarnobrzeskie RRD X-Fire 135, ​Gun Sails GS-R 9.5, C-3 Sting 50​
33 Bartosz Pająk 2016-07-11 26.00 kts 28.19 kts Pogoria 3 RRD X-fire v6 122, NS Ram F13 7.8
34 Paweł Musiał 2016-07-14 25.72 kts 27.60 kts Dzierżno JP x-cite ride 122l, Gaastra Matrix 6,5m
35 Wojciech Dec 2016-04-19 25.67 kts 26.83 kts Chałupy Deska Goya One 85 l, Goya Eclipse 3.7
36 Cezary Szędzielorz 2016-07-06 25.06 kts 26.57 kts Pogoria III Starboard Futura 134, Gaastra Phantom 7.1, Select S11 43
37 Michał Godlewski 2016-08-15 24.98 kts 27.26 kts Jezioro Żarnowieckie PD 122, Naish Stealth 7.6, Select S12 XL Slam 43
38 Mariusz Wierzchucki 2016-05-16 24.81 kts 26.63 kts Zalew Zegrzyński LORCH Hunter 125, Challenger Aero+6 8.6, Techart RSL06 46
39 Mariusz Zuchowski 2016-08-11 24.66 kts 26.23 kts Rewa JP Supersport 124 , Loftsails Switchblade 7.8
40 Mariusz Piątkowski 2016-04-07 24.59 kts 25.79 kts Nowe Warpno Tabu Thunder 110l, Loft Switchblade 7.3
41 Konrad Mokrzański 2016-07-15 24.45 kts 29.60 kts Zalew Zegrzyński Angulo 61 90l, Maui Sails TRX6 7.8m2
42 Piotrek Matuska 2016-09-30 24.29 kts 27.12 kts Chałupy F2 Vento 106, NS e-type 6.6
43 Jacek Gołębniak 2016-11-18 23.84 kts 25.81 kts Jezioro Powidzkie Starboard Fututa 124l, North Sails s-type sl 7.8m
44 Maciej Bakuła 2016-10-16 23.73 kts 27.85 kts Chałupy RRD Z-Ride 120, Severne NCX 6,5
45 Grzegorz Grzegorski 2016-08-30 23.69 kts 26.32 kts Chałupy JP X-Cite 134, NS Natural 5.8
46 Krystian Seweryniak 2016-05-15 23.50 kts 25.48 kts Jezioro Zdworskie Fanatic Hawk 124. Gaastra Savage 6.6, Lessacher Chameleon 32
47 Bolesław Arabczyk 2016-07-15 23.32 kts 24.13 kts Nowe Warpno JP Magic Ride 118, The Loftsails 6.6
48 Józef Flak 2016-09-30 22.82 kts 24.98 kts Chałupy Tabou Manta 69, Gaastra Phantom 6.4, Lessacher Chameleon 32 cm
49 Maciej Jankowski 2016-07-09 22.57 kts 24.95 kts Małe Morze Fanatic Hawk 125, North Sails 7,8 S_Type
50 Wojciech Gawlikowski 2016-06-29 21.50 kts 22.84 kts Jezioro Bukowo Naish 135, Gaastra GTX 8
51 Krzysztof Mruk 2016-08-13 19.93 kts 22.00 kts Nowe Warpno Starboard Airplane 255, HOT Sails Maui GP2 7.2
52 Jakub Tumiński 2016-06-05 19.05 kts 20.45 kts Jezioro Nidzkie Starboard Formula 167, Neil Pryde RS Racing 9.8
53 Robert Sekuła 2016-07-06 17.92 kts 19.94 kts Nowe Warpno Exocet Crusier M, Gasstra 6.0

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.