Krzysiek 2014-08-29 12:08, Krzysiek

Surfski.pl - turystyka dla surferówNowe biuro podróży organizujące wyjazdy szkoleniowe i rekreacyjne w windsurfingu i kitesurfingu. 


Biuro podróży dla aktywnych Surfski.pl powstało z mojej wielkiej pasji do sportów wodnych i zimowych. Zajmuję się organizacją wyjazdów szkoleniowych i rekreacyjnych w windsurfingu, kitesurfingu, surfingu, żeglarstwie, nurkowaniu, narciarstwie i snowboardzie. Stworzyłem prosty w obsłudze, intuicyjny, miły dla oka, portal internetowy, który mam nadzieję, ułatwi moim klientom znalezienie właściwego wyjazdu. Sam osobiście wiele podróżowałem, wyjeżdżałem, szkoliłem i wiem, jakie oczekiwania w stosunku do organizowanych przeze mnie wyjazdów, mogą mieć osoby korzystające z moich usług. To przede wszystkim jakość obsługi, słowność, rzetelność i różnorodność oferty.

Dlaczego wybrałem sporty wodne i zimowe? Ponieważ mam doświadczenie we wszystkich 7 dyscyplinach. Jestem Instruktorem Kitesurfingu i Windsurfingu (VDWS), Instruktorem Narciarstwa (PZN), Instruktorem Snowboardu (PZS), Żeglarzem Jachtowym (PZŻ), Certyfikowanym nurkiem PADI OWD (Open Water Diver) oraz początkującym surferem, który pierwsze kroki stawiał na Wyspie Kanaryjskiej Fuerteventurze. Pierwotnie chciałem stworzyć tylko biuro podróży dla surferów i zwolenników sportów śnieżnych, na co wskazuje nazwa SURFSKI, jednakże ze względu na swoje różnorakie zainteresowania i doświadczenia, zdecydowałem się uzupełnić ofertę o brakujące 2 dyscypliny sportów wodnych: żeglarstwo oraz nurkowanie. Mamy zatem teraz pełną gamę sportów wodnych i zimowych. ​


Strona główna portalu Surfski.pl

Na portalu znajdują się oferty wyjazdów rekreacyjnych i szkoleniowych w 7 dyscyplinach: windsurfing, kitesurfing, surfing, żeglarstwo, nurkowanie oraz narciarstwo i snowboard. Mam do dyspozycji wielu doświadczonych, odpowiedzialnych instruktorów windsurfingu i kitesurfingu. Na wyjazdach kitesurfingowych, używamy własnego sprzętu, renomowanych firm. Sprzęt windsurfingowy rezerwuję w miejscach docelowych. Ściśle współpracuję z dużą siecią biur podróży Wakacyjny Świat, należącą do spółki akcyjnej. Mają oni w ofercie wycieczki wszystkich najważniejszych Touroperatorów m.in. Itaki, Alfastar, Rainbow Tours czy Exim Tours, dzięki czemu mam możliwość organizacji wyjazdów do wielu miejsc na świecie.­ Europa, Afryka, Azja, czy Ameryka. Świat stoi przed nami otworem. W przypadku dyscyplin: żeglarstwo, nurkowanie, narciarstwo oraz snowboard, działam jako agent 3 organizatorów. Sprzedaję miejsca indywidualne oraz grupowe.

Główne kraje, w których prowadzimy szkolenia dla konkretnych dyscyplin, prezentują się następująco:

Windsurfing, kitesurfing, surfing - Grecja (Rodos, Paros, Kos, Kreta, Naxos, Karpathos), Turcja (Alacati, Bodrum), Egipt (Dahab, Soma Bay, Ras Sudr, Hamata, El Tur), Wyspy Kanaryjskie (Fuerteventura, Lanzarote, Gran Canaria, Tarifa, Teneryfa), Maroko (Dakhla, Essaouira), Sardynia (Porto Botte), Wenezuela (El Yaque, Coche), Brazylia (Paracuru, Jericoacoara, Icaraizinho), czy egzotyczne kraje jak Wietnam (Mui Ne), Tajlandia (Hua Hin). Portugalia (Peniche), Francja (Lacanau) to miejsca, w których prowadzimy szkolenia surfingowe na falach.

Żeglarstwo - Grecja, Chorwacja, Turcja, Czarnogóra, Włochy, Hiszpania, Słowenia, Karaiby,

Nurkowanie - Egipt, Chorwacja, Turcja, Meksyk, Filipiny, Indonezja, Tajlandia,

Narty i Snowboard - Francja, Szwajcaria, Austria, Włochy


Lista ofert zagranicznych wyjazdów szkoleniowych i rekreacyjnych w windsurfingu i kitesurfingu

Czym wyróżnia się biuro podróży Surfski.pl? Dlaczego warto kupować u mnie? 

1. Po pierwsze dlatego, że stworzyłem portal, dzięki któremu w bardzo prosty i przystępny sposób, w jednym miejscu, znajdziecie wyjazdy z 7 dyscyplin sportowych. Możecie je porównywać, przesyłać znajomym. Intuicyjne menu, nieskomplikowana, łatwa w obsłudze nawigacja, przyjemny dla oka layout. Starałem się stworzyć tak łatwy w korzystaniu portal, jak to tylko możliwe. Porównałem setki różnych stron, wybrałem ich najlepsze cechy, jednocześnie eliminując wady. Zaimplementowałem tylko to, co niezbędne.
  • Oferty wyjazdów można wyszukiwać po nazwie kraju i regionu. Portal umożliwia również sortowanie wyjazdów po cenie.
  • Ciekawą i przydatną funkcją jest możliwość dodania oferty do schowka. Dzięki temu, wyjazd który przykuł naszą uwagę, zapamiętywany jest w systemie i możemy kontynuować przeglądanie następnych ofert.
  • Możemy skorzystać z funkcji poinformowania znajomych o danej ofercie wyjazdu. Wystarczy wpisać adres maila znajomego, kliknąć "wyślij ofertę" i wybrana osoba otrzymuje powiadomienie mailowo wraz z linkiem do oferty. Możemy również dodać swój komentarz do oferty. Jest to unikalna możliwość wśród internetowych biur podróży.
Lista ofert wyjazdów w konkretnej dyscyplinie, zawiera następujące informacje:

Miejsce; Cena; Termin; Rodzaj transportu; Miejsce wylotu/wyjazdu; Rodzaj wyżywienia; Nazwa organizatora: Rodzaje szkoleń prowadzonych podczas wyjazdu.
  • Po otwarciu wybranej oferty, pokazują nam się:
- Galeria zdjęć;

- Formularz wstępnej rezerwacji i możliwość wysłania zapytania lub dodania oferty do schowka;

- Zakładki: Opis oferty; Atrakcje turystyczne; Szkolenia sportowe; Ceny i terminy; Przewodnik; Inne informacje.


Przykładowa podstrona dotycząca szczegółów oferty wyjazdu windsurfingowo - kitesurfingowego na jedną z Wysp Zielonego Przylądka Sal Cabo Verde

2. Ze względu na fakt, iż nie chciałem skupiać się wyłącznie na surfingowych wyjazdach szkoleniowych, zdecydowałem się urozmaicić ofertę. Mogę działać przez cały rok, a klientom dałem znacznie większy wybór. Bogatsza oferta, powinna przyciągnąć nowych odbiorców, zwolenników sportów zimowych, żeglarstwa i nurkowania. Wielu moich instruktorów naucza kilku dyscyplin sportowych, dzięki czemu będzie możliwość spotkania ich nie tylko na wodzie:) Zapraszam do przejrzenia oferty, zapoznania się z nią. Jestem elastyczny, zatem jeżeli macie ciekawe pomysły na wyjazd, przedstawcie je i na pewno znajdziemy rozwiązanie.

3. Szkolenia sportowe prowadzimy z grupami początkującymi, zaawansowanymi, oraz wspólne, połączone z nagrywaniem video. Dysponuję kamerami sportowymi GoPro. Wieczorami spotykamy się, by przeprowadzić videoanalizę, która ma na celu pokazanie kursantom, jakie błędy popełniają i jak mogą je wyeliminować. Integrujemy grupę, podczas wieczorów, często spędzanych na mieście, w knajpie. Nagrania i zdjęcia służą nie tylko do wprowadzania korekt do techniki. Tworzę z nich galerie oraz filmy pamiątkowe dla osób, które wyrażą taką chęć.

Instruktorzy na wyjazdach, nie tylko prowadzą szkolenia. Są również rezydentami, którzy mieszkają razem z kursantami w hotelu. Zawsze służą pomocą, gdy pojawią się problemy. Na wodzie dostępni są przez cały czas, kiedy tylko pozwalają na to warunki wiatrowe. Wyjazdy szkoleniowe Surfski.pl są bardzo aktywne. W sytuacji braku wiatru, odwiedzamy nowe miejsca i korzystamy z lokalnych atrakcji.

Kierujemy się dewizą szkolenia do skutku. Priorytetem dla nas jest osiągnięcie celu. Kursant profesjonalnie przeszkolony, to kursant zadowolony, który do nas jeszcze wróci. Jesteśmy pracowici, ambitni i uczciwi. To co robimy, sprawia nam niebywałą przyjemność. Organizujemy wyjazdy i prowadzimy szkolenia z pasją i poświęceniem.

4. Portal Surfski.pl to nie tylko oferty wyjazdów. Stworzyłem również pierwszy w Polsce Terminarz kursów instruktorskich w windsurfingu, kitesurfingu, surfingu, żeglarstwie, nurkowaniu, narciarstwie i snowboardzie. Nie jest łatwo doszukać się konkretnych informacji dotyczących terminów szkoleń instruktorskich. Sam nieraz miałem z tym problem, dlatego stwierdziłem, że warto usystematyzować i skomasować wiedzę oraz informacje.


Terminarz kursów instruktorskich

5. Tworzę własne, oryginalne Przewodniki. Każdy przewodnik umożliwia zapoznanie się z takimi treściami jak:

Opis miejsca; Przeloty i pobyt; Atrakcje turystyczne; Szkolenia sportowe; Bazy/cennik; Statystyki wiatrowe; Inne informacje; Opinie

Możemy szybko znaleźć interesujący nas przewodnik, wybierając odpowiedni kraj i region z listy. Mamy również możliwość sortowania po nazwach.


Lista przewodników po spotach windsurfingowych, kitesurfingowych i nie tylko6. Każdy klient, który zakupi u mnie wycieczkę, otrzymuje specjalny voucher (zniżkę) na sprzęt sportowy, w wybranych sklepach, które są moimi partnerami.

7. Zamieszczam również informacje o najważniejszych Wydarzeniach sportowych i kulturalnych, organizowanych przeze mnie eventach, spotkaniach integracyjnych. Wszystko powiązane z tematyką portalu.

8. Każdy opisany przeze mnie kraj, opatrzony jest oryginalnymi, własnoręcznie wykonanymi Fotografiami. Zdjęcia prezentują nie tylko spot, na którym prowadzone są szkolenia windsurfingu i kitesurfingu. Odwiedzając nowy kraj, zawsze staram się zapoznać z jego kulturą, zabytkami, atrakcjami turystycznymi. Uwieczniam wszystko za pomocą aparatu, a potem dodaje posegregowane zdjęcia do zakładki Fotogaleria na portalu. Podobnie jak w przypadku ofert wyjazdów i przewodników, również galerie zdjęć możemy odnaleźć, wybierając odpowiedni kraj i region. Funkcja sortowania, umożliwia nam ustawienie galerii w kolejności alfabetycznej lub po dacie dodania.


Lista galerii zdjęć
9. Daję wszystkim możliwość wyrażenia swojej Opinii o biurze podróży Surfski.pl, organizowanych przeze mnie wyjazdach, szkoleniach, instruktorach oraz o krajach, które znajdują się w zakładce "Przewodniki".

10. Strona pierwotna, stworzona blisko 2 lata temu, stała się teraz moim blogiem, na którym będę umieszczał informacje dotyczące mojej działalności, opisy i zdjęcia nowych krajów oraz zamieszczał różne ciekawostki ze świata sportu i nie tylko:)

Kto może korzystać z usług biura podróży Surfski.pl?

Wyjazdy przeznaczone są praktycznie dla wszystkich. Zabieram osoby dorosłe i dzieci pod nadzorem dorosłych. Zarówno rodziny, pary, jak i osoby pojedyncze. Nie trzeba być wysportowanym, aby wziąć udział w szkoleniach. Zapewniam profesjonalne szkolenia i integracyjną atmosferę. Wieczorami często odbywają się videoanalizy oraz wyjścia na miasto.Ceny wyjazdów szkoleniowych biura podróży Surfski.pl

Wyjazdy są dosyć mocno zróżnicowane cenowo. Zaczynają się już od 1200zł (bez szkolenia) i dochodzą do nawet 10 000 zł. Wszystko zależy od kraju, do którego wybieramy się. Ceny szkoleń są stałe.
Jakie wyjazdy planowane są w najbliższym czasie?


Już 16 Września wylatuję z grupą do Dahabu w Egipcie. Spędzimy tam aktywne 2 tygodnie. Będę prowadził szkolenia windsurfingowe i kitesurfingowe. Serdecznie zapraszam. Można przylecieć również na tydzień.

W Październiku lub Listopadzie organizuję tygodniowy wyjazd szkoleniowy do Soma Bay, również w kraju faraonów.

Pełna oferta wyjazdów szkoleniowych znajduje się pod linkami: Windsurfing i kitesurfing

Dahab - laguna kite'owa

(wyjazdy szkoleniowe kitesurfing)Jeżeli jesteście grupą, to nie bójcie się zaproponować niestandardowego wyjazdu. Postaram się wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom i im sprostać. Bezpieczeństo, jakość obsługi, zadowolenie klienta - dla mnie to priorytet

Szkolenia sportowe prowadzimy na każdym etapie zaawansowania: dla początkujących, zaawansowanych oraz pro. Wydajemy certyfikaty PSW, IKO, PZŻ, PADI, PZN, PZS.

Pomogę Wam kupić wymarzoną wycieczkę, bilet, ubezpieczenie, wynająć (wyczarterować) jacht, kupić odpowiedni sprzęt w zaufanych sklepach, dających specjalne zniżki tylko dla klientów Surfski.pl

Kontakt z biurem

Kontaktować się ze mną można telefoniczne, mailowo lub na Facebooku:
Krzysztof Lipiński
Nr tel: 509103273

E-mail: biuro@surfski.pl

Facebook: https://www.facebook.com/biuro.podrozy.surfski?fref=ts

Lajkujcie stronę na Facebooku i bądźcie na bieżąco z ofertami mojego biura podróży oraz z newsami ze świata sportów wodnych i zimowych:)

Dahab - spot windsurfingowy

(wyjazdy szkoleniowe windsurfing)
 


Autor artykułu: Krzysztof Lipiński
Surfski.pl
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.