Krzysiek 2013-05-15 09:35, Krzysiek

Przedsezonowy informator PSW 2013Jak co roku Komisja Szkolenia oddaje w Wasze ręce nowy informator przedsezonowy dotyczący powszechnego szkolenia windsurfingowego w Polsce, obowiązujący w sezonie 2013. Polskie Stowarzyszenie Windsurfingu, które jest koordynatorem działań wszystkich polskich środowisk windsurfingowych jest również patronem szkolenia powszechnego.

Zmiany personalne w zarządzie stowarzyszenia, nie miały znaczącego wpływu na struktury Komisji Szkolenia, której jak dotychczas będzie przewodniczył Adam Bakes i dzielnie wspomagający wiceprzewodniczący Kuba Stolarski.

Podobnie jak w poprzednim sezonie KS PSW pozostaje przy dotychczasowym systemie szkolenia kadr instruktorskich. Stopnie instruktora rekreacji, sportu oraz instruktor wykładowca będą obowiązywać takżę w najbliższym sezonie.W sezonie 2013 gotowość do organizacji kursów PSW zgłosili:
EASY SurfCenter
 01-08.06.2013r. – Kurs instruktora rekreacji PSW (Chałupy VI)
Zgłoszenia : info@easy-surfcenter.pl , info: www.easy-surfcenter.pl

Szkoła Zdrowia w następujących terminach:
 15 -22.06.2013r. – Kurs instruktora rekreacji PSW (Jastrania)
31.08 – 07.09.2013r. – Kurs instruktora rekreacji PSW (Jastarnia)
Zgłoszenia: lech@szkolazdrowia.pl , info: www.szkolazdrowia.pl

Bingo 
30.06 – 07.07 2013r. – Kurs instruktora rekreacji PSW (Przybrodzin, jez. powidzkie, WLKP)
Zgłoszenia: bingokonin@o2.pl , info: www.bingo.windclub.pl

Do czasu publikacji informatora następujące szkoły windsurfingu dostały licencję PSW na sezon 2013: Szkoła Zdrowia, SurfClub, LSurf, Bingo, N1 Surf, Easy Surf Center, MaxSurf, Energysports, Wind4Fun 

Ze względu na duże zainteresowanie licencją PSW lista szkół będzie na bieżąco aktualizowana na stronie PSW oraz w informatorze przedsezonowym. Zapraszam do lektur powyższego informatora oraz do odwiedzenia strony www.psw.org.pl zakładka Komisja Szkolenia

Z surferskimi pozdrowieniami
Adam Kaczmarek
Wiceprezes PSW ds. Szkolenia
www.psw.org.pl
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.