Krzysiek 2014-04-03 10:46, Krzysiek

Ruszają Targi Wiatr i Woda
Luksusowe jachty, nowoczesne łodzie motorowe, najszybsze skutery świata i najwyższej klasy sprzęt windsurfingowy – już od dziś na Stadionie Narodowym. Targi Wiatr i Woda(3-6.04.2014), to największa tego typu impreza w Polsce i jedna z największych w Europie. Podczas targów rozpoczynamy też bezpośrednią sprzedaż biletów na Windsurfing na Narodowym!

26 odsłona Targów Wiatr i Woda jest rekordowa pod wieloma względami. Najlepszy sprzęt żeglarski, na Stadionie Narodowym, prezentuje ponad 400 wystawców z całego świata. Po raz pierwszy od kilku lat, w tym gronie znaleźli się windsurferzy. W ciągu czterech dni – od czwartku do niedzieli, targi może odwiedzić nawet 50 tys. ludzi!

Obok działających na wyobraźnię jachtów żaglowych i ociekających luksusem motorówek można zobaczyć skutery wodne, pontony, RIBy, pełną gamę akcesoriów żeglarskich, silników, sprzętu asekuracyjnego i ratunkowego, instrumentów do nawigacji oraz najnowszą elektronikę jachtową.

W strefie zawodniczej, tuż przy płycie Stadionu Narodowego, wyrosło Miasteczko Windsurfingowe. Tylko tam, bezpośrednio można kupić karnet na Halowy Puchar Świata PWA w Windsurfingu! Koszt wejściówki na pierwsze dwa dni zawodów, to 130 zł. W sprzedaży są też karnety VIP. Zakup biletów z pierwszej puli to gwarancja najlepszych miejsc. Tylko z nich, na własnej skórze, w pełni będzie można poczuć wiatr, wodę i ogień… ogień emocji. Trzy żywioły eksplodujące pod jednym dachem! W trakcie targów Wiatr i Woda planujemy również uruchomienie sprzedaży pojedynczych biletów, na jeden z trzech dni imprezy. Szczegóły już wkrótce!Przypominamy, bilety cały czas są dostępne na www.windsurfing2014.pl i www.stadionnarodowy.org.pl
Wioska Windsurfingowa to nie tylko hawajska muzyka, palmy i plaża. To też stoiska czternastu największych polskich szkół windsurfingowych i kitesurfingowych. To wykłady, warsztaty i niepowtarzalna okazja do rozmów twarzą w twarz i wymiany doświadczeń z mistrzami windsurfingu. Wśród nich są Steve Allen, Wojciech Brzozowski i Hubert Mokrzycki. Wioska to również konkursy, w których do wygrania są między innymi kursy nauki pływania na desce. Windsurfing to jedna z najbardziej atrakcyjnych, widowiskowych i najprężniej rozwijających się dyscyplin sportowych w Polsce. Pokażemy wam także sport, który bije rekordy popularności na świecie, czyli SUP.

W naszej Windsurfingowej Wiosce dowiecie się wszystkiego na temat Halowego Pucharu Świata PWA w Windsurfingu 2014. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na najtrudniejsze pytania, w tym te dotyczące konstrukcji basenu, wody i wiatru. Przekonamy Was do tego, że pomiędzy 5 a 7 września musicie być w Warszawie. Musicie być na stadionie Narodowym!

www.stadionnarodowy.org.pl
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.