Krzysiek 2011-02-04 12:01, Krzysiek

Targi Wiatr i Woda w Warszawie


Jeszcze kilka tygodni i rozpoczną się największe nie tylko w Polsce, ale i w Europie Środkowo-Wschodniej targi żeglarskie. Blisko pół tysiąca wystawców z Polski, Europy, Azji, Australii, Ameryki Północnej i Południowej. Targi te są dla nas jedną z oznak nadchodzącego sezonu - innymi słowy jest to idealna okazja by po zimie znów wrócić myślami do letnich sportów wodnych!

Poza tematami żeglarstwa, sportów motorowodnych, bezpieczeństwa istotną część tegorocznej edycji Targów Wiatr i Woda stanowić będą Windsurfing i Kitesurfing!


Tak było na targach Boatshow w Poznaniu!

Swoją ofertę przedstawią wszystkie firmy związane z branżą żeglarską oraz sportów wodnych. To świetna okazja, aby spotkać się i przybliżyć sympatykom windsurfingu oraz kitesurfingu swoją ofertę sprzętową 2011! Dużym zainteresowaniem cieszą się również usługi biur podróży oraz szkół związanych ze sportami wodnymi.

Już dziś serdecznie zapraszamy sympatyków sportów wodnych, a zwłaszcza windsurfingu i kite'a do odwiedzenia XXIII Targów Wiatr i Woda, które odbędą się w dniach 3-6 marca 2011 r.! 

Źródło: www.easy-surfshop.pl

Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.