Krzysiek 2014-03-31 12:32, Krzysiek

EXPO "Wiatr i Woda"
Największy festiwal sportów wodnych – windsurfing, kitesurfing, sporty motorowodne, żeglarstwo; ponad pół tysiąca wystawców; 40 tysięcy zwiedzających; największe gwiazdy, olimpijczycy, zawodnicy i zajawkowicze.
To wszystko przed nami! Już za niecały tydzień tj. od 3 do 6 kwietnia 2014 r. każdy będzie mógł odwiedzić targi „Wiatr i Woda” - największe EXPO sportów wodnych i rekreacji w Polsce oraz jedno z największych tego typu w Europie. Po raz pierwszy impreza odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Będzie tam YKP Warszawa Windsurfing TEAM, profesjonalna grupa zawodników, która (stanowisko w business club nr V33-V38) zapewni moc atrakcji, a w tym ekspozycję olimpijskiego sprzętu RS:X, icesurfingu, będą emocjonujące wyścigi na deskorolkach z żaglem, konkursy na TRICK-BOARDACH freestyle; filmy i zdjęcia pokazowe; omówienie tricków, tras wyścigowych i manewrów; spotkania z najlepszymi zawodnikami oraz kilka, fajnych niespodzianek.Jest to doskonałe miejsce do spotkań, rozmów oraz wymiany opinii i windsurfingowych doświadczeń!
Targi te są przez wielu uważane za jedną z pierwszych oznak nadchodzącego sezonu... 

Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.