Krzysiek 2013-02-15 14:30, Krzysiek

Windsurfing wraca na targi Wiatr i Woda


Już 28 lutego w Warszawie wystartuje 25. edycja żeglarskich Targów Wiatr i Woda. Tym razem również windsurferzy znajdą dla siebie trochę ciekawych atrakcji. Wszystko dzięki ekspozycji firmy EASY Surf Shop, która zaprezentuje dziesiątki desek, żagli, latawców, masztów, bomów, pianek i związanych z naszym sportem gadżetów. Będzie okazja by bliżej zapoznać się z ofertą takich firm jak: Gaastra, Tabou, Loftsails, Starboard, Patrik, CrazyFly, Xcel, NKB, Cabrinha. A także niespodzianka - pierwszy raz Polsce zaprezentowane zostaną dmuchane deski SUP firmy Mistral, których dystrybucją zajęło się EASY.

Poza prezentacją sprzętu zwiedzający będą mogli skorzystać z porad i konsultacji w doborze i trymowaniu sprzętu oraz wziąć udział w konkursie, w którym będzie można wylosować atrakcyjne nagrody. Poza prezentacją sprzętu zwiedzający będą mogli skorzystać z porad i konsultacji w doborze i trymowaniu sprzętu oraz wziąć udział w konkursie, w którym będzie można wylosować atrakcyjne nagrody.

Targi Wiatr i Woda rozpoczną się 28 lutego i potrwają przez 4 dni do 3 marca. Pierwszy dzień został zarezerwowany dla publiczności branżowej i zaproszonych gości. Jednak szersze grono będzie mogło odwiedzić targi trochę później, w godzinach od 15.00 do 18.00. W piątek i sobotę otwarte będzie od 10.00 do 18.00, w niedzielę od 10 do 17.00.

Szczegóły na stronie: www.wiatriwoda.pl 
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.