Krzysiek 2013-02-25 16:59, Krzysiek

Nowe wyczynowe bomy Gaastry


Do kolekcji bomów Gaastry lada moment dojdą dwie kolejne serie. Obydwie węglowe i nastawione na maksymalny wyczyn: Gaastra Race Boom 100% Carbon oraz Gaastra Wave Boom 100% Carbon.

Nazwy mówią tu już wszystko za siebie, więc raczej nikogo nie zaskoczymy pisząc, że pierwsza z serii przeznaczona jest przede wszystkim do regatowego ścigania.
GRB100C pojawi się w sklepach w 3 rozmiarach: 180-230, 200-260 oraz 220-280 cm. Bomy charakteryzują się bardzo niską wagą i dużą sztywnością, co w dużej mierze zawdzięczają lekkiej konstrukcji noku, który wykonany został z jednego kawałka rury i zawiera wszelkie potrzebne bloczki.

Nowy węglowy bom Gaastry do bardziej manewrowej zabawy pojawi się w 2 rozmiarach: 140-190 i 150-210 cm.Znajdziemy w nim ergonomiczny kształt rurek, tzw. "V grip" znany z aluminiowej serii Blue line, oraz również jednolity nok bomu, jednak w tym przypadku bloczki umieszczono na domontowanej do rury plastikowej części. Zabieg ten ma na celu ochronić węglową rurkę przed niefortunnym spotkaniem bomu np. ze skałą.

Jak podaje producent, obydwie serie bomów są obecnie w końcowej fazie produkcji.

www.gaastra.com 
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.