Krzysiek 2016-02-01 11:05, Krzysiek

Paweł Tarnowski 4. w PŚ klas olimpijskich
W miniony weekend w Miami (USA) zakończyły się regaty w ramach Pucharu Świata klas olimpijskich. Startowali w nich reprezentanci naszej kadry RS:X, niestety bez medalowych rezultatów. Najbliżej „pudła” był Paweł Tarnowski (SKŻ Ergo Hestia Sopot), który zakończył regaty na 4 pozycji. Przemysław Miarczyński znalazł się o dwa miejsca niżej w końcowej tabeli. Pierwsze miejsce w Pucharze Świata zdobył Dorian Van Rijsselberge z Holandii.

W kobiecej flocie najlepiej z naszych zawodniczek spisała się Małgorzata Białecka, uzyskując ostatecznie siódme miejsce. Maja Dziarnowska zakończyła Puchar Świata na 10. pozycji. Pierwsza na podium stanęła Bryony Shaw z Wielkiej Brytanii.

Kolejny start naszych zawodników już 20 lutego. Wtedy w Izraelu rozpoczną się Mistrzostwa Świata RS:X.

fot: Cezariusz Piórczyk 
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.