Krzysiek 2015-07-01 13:03, Krzysiek

II Otwarte Mistrzostwa Polski w SUP na Rzekach


W dniach 18-19 lipca 2015 r., w Piwnicznej-Zdroju odbędą się II Otwarte Mistrzostwa Polski w SUP na Rzekach.

W ramach mistrzostw odbędą się wyścigi zawodników na 5-kilometrowym odcinku rzeki Poprad z metą przy hotelu Piwniczna SPA&Conference. Malownicza sceneria Piwnicznej-Zdroju i emocje, jakich dostarcza rwąca, górska rzeka, to główne atuty tej niewątpliwie największej i najciekawszej imprezy w ramach sportów wodnych w Polsce.

Zawody rozgrywane będą w 2 kategoriach:

OPEN Kobiety powyżej 18. roku życia
OPEN Mężczyźni powyżej 18. roku życia.
Udział w zawodach jest bezpłatny zaś rejestracja odbywa się wyłącznie za pośrednictwem formularza internetowego dostępnego na oficjalnej witrynie mistrzostw: www.supnarzekach.pl

Tegoroczna 2. edycja jest wynikiem niezwykle udanej ubiegłorocznej imprezy, szeroko komentowanej w ogólnopolskich mediach (m. in. TVN Turbo, Trójka Polskie Radio, Gazeta Wyborcza, onet.pl czy Forbes).

Charakter imprezy, tj. sportowa rywalizacja, wakacyjny klimat, otwartość (wstęp wolny dla uczestników), międzynarodowy zasięg (ubiegłoroczną finalistką w kat. OPEN Kobiety została Jana Kurova z Czech) i niewątpliwie rzutuje na jej medialny charakter i pozytywny wizerunek wszystkich partnerów jak i sympatyków SUP.

Patronat Honorowy nad mistrzostwami objęli:

– pan Andrzej Biernat, Minister Sportu i Turystyki oraz pan Andrzej Kraśnicki, Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego, a także pan Marek Sowa, Marszałek Województwa Małopolskiego i pan Marek Pławiak, Starosta Nowosądecki .

​Organizatorem mistrzostw jest Hotel Piwniczna SPA&Conference, jedyny w Polsce butikowy hotel etno z plażą w górach! Hotel Piwniczna SPA&Conference przyciąga miłośników saunowania, gór, udanego wypoczynku w gronie przyjaciół, rodziny i wyśmienitej regionalnej kuchni. Zwolennicy sportów wodnych mają tu idealne warunki do aktywnego spędzenia czasu.

Źródło: http://supnarzekach.pl 
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.