Krzysiek 2014-05-27 09:40, Krzysiek

Kamera HD i stacja pogodowa w bazie EASY Surf Center
Pierwsza stacja pogodowa na półwyspie z kamerą LIVE HD w EASY Surf Center!

Tego jeszcze nie mieliśmy! Aktualne warunki wiatrowe oraz livestream w jakości HD prosto z plaży EASY Surf Center na kempingu Chałupy 6… to już rzeczywistość J ! Stacja meteo oraz kamera już zostały zamontowane i przez cały sezon będą „zdawały relację” na bieżąco, dlatego zawsze jesteście w stanie szybko sprawdzić, co dzieje się na półwyspie. Będziecie wiedzieć czy prognoza się sprawdza i czy warto zapakować samochód po pracy i podskoczyć na pływanie z trójmiasta i okolic!

Wychodzenie na plaże z wiatromierzem ma oczywiście swój urok i nie namawiamy byście z tego rezygnowali, ale takie pomiary nie zawsze są skuteczne… Nasza stacja umieszczona jest około 10-15 metrów od brzegu, na wysokości około 6 metrów nad ziemią. Pomiar siły wiatru przy kierunkach NW / WNW / W / S / SW / SE jest identyczny jak mierzony "z ręki" wiatromierzem na brzegu. Przy kierunkach off shore'owych może on być lekko zaniżony. Wszystkie zebrane dane przekazuje w czasie rzeczywistym na stronę EASY Surf Center.

Wystarczy, że wejdziecie na stronę:

http://easy-surfcenter.pl/twoje-wakacje/pogoda-w-chalupach

By znaleźć wszelkie niezbędne informacje. Pogodę możecie śledzić na bieżąco i bez problemu określicie czy warto „schodzić na wodę” czy lepiej jeszcze trochę poczekać. Mamy nadzieję, że stacja ułatwi Wam też prawidłowy dobór wielkości deski czy żagla!

Odwiedzajcie, sprawdzajcie i przekazujcie znajomym!

Pozdrawiamy,
Team EASY Surf Center! 
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.