PSW

Administrator serwisu 2011-09-08 09:56, Administrator serwisu

IV Mistrzostwa Polski Instruktorów
JEDEN -- CHAŁUPY
 
Dwa akweny dwa starty, tak pokrótce przedstawia się przebieg tegorocznych czwartych już igrzysk instruktorów Polskiego Stowarzyszenia Instruktorów. Fiesta jak corocznie rozpoczęła się skomasowanym atakiem wiedzy i wiadomości z zakresu nowych technologii w żeglarstwie deskowym. Dzięki wypaśnej prezentacji Kacpra Kamińskiego (podziękowania dla EASY Surf Shop), poznaliśmy nową kolekcję sprzętu na ten i na kilka kolejnych sezonów, oraz rozpoznaliśmy metody poprawnego go taklowania.


Zaprzyjaźniona woda oblewająca akwen „WTS Desek” wciągnęła nas do sportowej rywalizacji w konkurencji kto pierwszy ten lepszy, a ostatni rzecz to jasna --  parówa. Dla kronikarskiej jasności walczyliśmy na mistrzowskiej trasie downwind slalomu ustawionej uprzednio dla mastersów i ścigających się w mistrzostwach polski juniorów. Kapryśna tego dnia wiatrowa pogoda wymusiła na nas tylko trzy hity. Wiatr rano pyszny „zdechł” i pierwotnie ślizgowe hity przeobraziły się w wyścigi ślimaków. Wielkożaglowcy jakoś jeszcze pognali do przodu, ale reszta ścigantów spod znaku barona de Coubertina mijając się na znakach serdecznie się pozdrawiała takoż żartom i śmiechom końca nie było.


DWA -- JASTARNIA

Po ukończeniu ostatniego trzeciego biegu slalomowego szybki transfer do gościnnej Jastarni. I tu na zachód od jastarniańskiego mola na lubianym przez wszystkich akwenie Szkoły Zdrowia rozegrał się tegoroczny fun race. Tym razem parami, bo czyż razem nie jest raźniej? Pewnie tak ale na pewno zdecydowanie weselej zwłaszcza jeśli mamy do czynienia ze sportową rywalizacją. By się sparować należało połączyć zestawy więzem współpracy, paleta z paletą.


TRZY – PODIUM

A zasadniczo dwa to znaczy faktycznie to pięć! Nagrody wręczono w kategorii Mistrza Polski instruktorów pań i panów kategorii open pań i panów, i w kategorii fun race. (kategoria open zebrała wszystkich zarówno instruktorów PSW jak i uczestników toczącego się właśnie kursu.)
 

Mistrzostwa Polski Instruktorów 2011- Kobiety / Mężczyźni
 
1 – AGA MIKUŁA            
2 – KASIA PIĘTOWSKA  
3 – ASIA KILARSKA        

1– ADAM KACZMAREK
2 – MARIUSZ KLĘCZAR
3 – PIOTR CICHOCKI  

Mistrzostwa Polski instruktorów 2011-Kobiety / Mężczyźni Open
 
1 – AGA MIKUŁA         
2 – KASIA PIĘTOWSKA  
3 – EWA MAGDZIARZ
     
1 – ADAM KACZMAREK
2 – KUBA KACZMAREK
3 – MARIUSZ KLĘCZAR


Mistrzostwa Polski instruktorów 2011-Fun Race
 
1 – AGA MIKUŁA – MARIUSZ KLĘCZAR
2 – EWA MAGDZIARZ – KRYSTIAN PARUZEL
3 – PIOTR CICHOCKI – WOJTEK WIŚNIEWSKI


CZTERY – NAGRODY
 
A nagrody jak rok rocznie wypaśne…!! Rower, bom, żagiel, ocieplacze, pokrowce, naklejki, owijki, koszulki, rękawice, lycry i inne „takie takie”!

Serdeczne podziękowania dla hojnych sponsorów. Uśmiechy dla ENERGYSPORTS, HYDROSFERY, EASY SURF SHOP-u, STORMRIDE, FUN SPORT-u, MEDANO, BINGO Sportswear

O zdjęcia z Mistrzostw jak co roku zadbała Bogna Bylica.

Z alosznymi pozdrowieniami instruktor destruktor Kuba Stolarski (jak zawsze nr startowy zero)
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.