Krzysiek 2019-03-26 21:19, Krzysiek

GPS Speed Master 2018/19!
Z lekkim poślizgiem ale ruszamy! Wystartowała nowa tabela rankingu 
GPS Speed Master 2019! Jednak zanim przejdziemy do nowej edycji, kilka słów o finale sezonu 2018. W ubiegłym roku w zawodach wzięło udział 43 zawodników. Choć nie doczekaliśmy się nowego absolutnego rekordu, który od 2015 roku należał do Piotra Dudka (38.93 kts), trudno narzekać na brak świetnych wyników. Tym bardziej, że ubiegły sezon nie należał do specjalnie udanych pod względem warunków speedowych.

Pierwsze miejsce z wynikiem 38.39 kts zajął Rafał Kapuściński, który od 2017 roku okupuje czołowe miejsca w tabeli. Drugie miejsce wywalczył stały bywalec szczytu rankingów - Adam Mróz, z wynikiem 37.50 kts. Trzecie miejsce jest chyba największą niespodzianką zawodów. Oto Andrzej Wudarski, który jeszcze w 2015 roku zakończył zawody na 18 pozycji. Teraz świetny wynik 35.3 kts wywindował go na nasze wirtualne podium. Zwycięzcom gratulujemy i przesyłamy nagrody marki Unifiber, ufundowane przez sklep Easy-surfshop.pl!Sezon 2019 wystartował, a wraz z nim nasza nowa tabela! To nie tak, że czekaliśmy z tym specjalnie do wiosny. Niestety drobne kłopoty techniczne spowodowały nam „lekki” poślizg. Za co gorąco wszystkich przepraszamy!

Na zdjęciu Rafał Kapuściński podczas rekordowej sesji w Rewie

Co nie znaczy, że w międzyczasie nic się nie działo. Wręcz odwrotnie. Działo się i to jeszcze jak! To pierwsza taka sytuacja, gdy na starcie mamy już nowy rekord zawodów! A nawet dwa, bo zarówno Piotr Dudek poprawił swój dotychczasowy wynik z 2015 roku, jak i mistrz sezonu 2018 - Rafał Kapuściński - ustanowił niesamowitą prędkość 39.95 kts! Mamy nadzieję, że to nie koniec pojedynku naszych speedowych gigantów. Byle do kolejnego sztormu i czekamy na Wasze wyniki!

Aktualny ranking GPS Speed Master 2019: http://www.windsurfing.pl/gpssm-ranking/
 
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.