Krzysiek 2017-08-16 14:05, Krzysiek

Maciej Rutkowski zdominował Puchar Polski w Pucku
Trzynastokrotny mistrz Polski wrócił nad polskie morze i nie pozostawił wątpliwości, kto jest najlepszy. Maciej Rutkowski zwyciężył w windsurfingowym Pucharze Polski w Pucku.

Zawody, które zakończyły się we wtorek 15 sierpnia, były rozgrywane w trudnych warunkach atmosferycznych. W Pucku mocno wiało. Trzynastokrotny mistrz Polski wygrał cztery wyścigi eliminacyjne z rzędu i nie musiał już startować w piątej serii. – Od zeszłorocznych Mistrzostw Polski nie startowałem w kraju, więc do końca nie wiedziałem, czego się spodziewać. Poziom wciąż rośnie z zawodów na zawody, ale ja też nie leżę na kanapie – powiedział tuż po zakończeniu zawodów Maciek Rutkowski. Drugie miejsce zajął Filip Korczycki, a trzeci był Hubert Mokrzycki.

Mam nadzieję, że poziom będzie nadal rósł. Nie ma lepszego treningu przed międzynarodowymi zawodami, niż przetarcia na krajowym podwórku– ocenia najlepszy polski windsurfer, który kolejny start ma zaplanowany 22 sierpnia w Chorwacji. – Poprzedni występ w Chorwacji był moim pierwszym i od razu zakończył się zwycięstwem. Nie mogę się doczekać tego wyjazdu! Liczę na dobry występ i powalczę o następny triumf – zapowiada dwukrotny młodzieżowy mistrz świata.  

www.arskom.pl
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.