Krzysiek 2017-07-20 15:00, Krzysiek

The Whipper - windsurfing dla najmłodszych
Większość rodziców - windsurferów marzy, by swoim pociechom zaszczepić własną pasję. Niestety dla dzieci w wieku 2-5 lat używany przez tatę lub mamę sprzęt naczęściej zupełnie nie nadaje się do nauki takich maluchów. Deski są za duże a pędniki zdecydowanie za ciężkie. Aby temu zaradzić, firma WhipperKids opracowała specjalny zestaw, dedykowany dla najmłodszych windsurferów w wieku od 2.5 do 6 lat.W jego skład wchodzi mała pompowana deska - The WhipperBoard - o długości 200 cm, szerokości 80 cm i pojemności 125 litrów oraz pędnik Whipper1 o powierzchni żagla 1 m². Żagiel powstał przy współpracy z firmą Hot Sails Maui, która dostarczyła Whipperowi odpowiednio mocne i lekkie materiały.
Dzięki wyposażeniu deski w cztery małe stateczniki, dzieci mogą uczyć się sztuki żeglowania na naprawdę płytkich akwenach.Oprócz deski i pędnika The Whipper oferuje też małe wiosło, gdyby nasz mały surfer zapragnął wykorzystać deskę jako supa, oraz pasującą kolorystycznie do kompletu kamizelkę asekuracyjną.

Komplet lub poszczególne jego elementy można kupić na stornie internetowej producenta. Koszt deski i pędnika to 599 euro. Więcej informacji znajdziecie na stronie: https://www.whipperkids.com 
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.