Krzysiek 2015-07-01 11:47, Krzysiek

Kurs 7 dniowy WIND & KITE w szkole n1surf!
W tym sezonie szkoła n1surf w centrum Polski rusza z nowym kursem łączącym szkolenie windsurfingowe oraz kitesurfingowe! n1surf do swojej standardowej oferty szkoleń wprowadziło nowy rodzaj 7 dniowego kursu, podczas którego odbędą się szkolenia z kitesurfingu i windsurfingu!

Już nie musicie się zastanawiać czego w tym sezonie chcielibyście spróbować lub obawiać się, że pogoda pokrzyżuje Wam plany, n1surf znalazło na to idealne rozwiązanie!

Każdy dzień kursu obejmuję 2h szkolenia kitesurfingowego, natomiast w przypadku braku odpowiednich warunków wiatrowych, aby nie tracić Waszego cennego, zamiennie będą prowadzone 4h szkolenia windsurfingowego lub sesja wakeboard’a za motorówką.

Szkolenia będą prowadzone w niewielkich, kilkuosobowych grupach i będą dostosowane do poziomu uczestników kursu. Zajęcia grupowe w n1surf zawsze cieszą się największą popularnością ze względu na ciekawy sposób prowadzenia zajęć i atrakcyjna cenę. Kilkudniowe szkolenia pozwalają kursantom odpowiednio przyswoić wiedzę, tak aby móc później swobodnie i samodzielnie surfować. Zajęcia w n1surf prowadzą tylko wykwalifikowani instruktorzy, posiadających uprawnienia PSW (Polski Stowarzyszenie Windsurfingu) lub licencje IKO (International Kiteboarding Organization).

Kurs kite’a obejmuję część teoretyczną oraz praktyczną. Poznacie najważniejsze zasady bezpieczeństwa na wodzie i na lądzie, występujące konstrukcje latawców i przede wszystkim jak prawidłowo sterować latawcem. Podczas tego kursu już w przeciągu tygodnia macie szansę nauczyć się pływać w obu kierunkach, kontrolować własną prędkość, ostrzyć pod wiatr i ostatecznie robić zwroty. Po ukończonym kursie istnieje możliwość zdobycia międzynarodowej legitymacji IKO, która pozwala na samodzielne wypożyczenie sprzętu oraz korzystanie z akwenów na całym świecie.

Szkolenie windsurfingowe obejmuję zajęcia z równowagi, naukę swobodnego i samodzielnego żeglowania, wykonywanie zwrotów na wiatr i z wiatrem oraz starty z brzegu. Po zakończonym kursie windsurfingowym istnieje także możliwość zdawania egzaminu na poziomy sprawności windsurfingowej PSW. Posiadany patent jest podstawą do przystąpienia na kurs instruktorski oraz służy legitymowaniu się dla potrzeb wypożyczalni sprzętu, służb porządkowych itp. w kraju i za granicą.

Cena zawiera 890 zł:
– 2h dziennie szkolenia kitesurfingowego lub 4h szkolenia windsurfingowego w grupach
– 1 sesja wakeboard (za motorówką)
– kompletny sprzęt windsurfingowy i kitesurfingowy podczas zajęć: deski, żagle, latawce, pianki, kamizelki asekuracyjne, trapezy, kaski
– asekuracja motorowodna podczas zajęć
– ubezpieczenie turystyczne NNW
– zniżka 10% na zakup karnetów na wypożyczenie sprzętu windsurfingowego po ukończony kursie (do wykorzystania przez cały sezon w obu bazach n1surf)

Dodatkowe możliwości:
– zakwaterowanie w SURF CAMPIE (namiot typu IGLO, przyczepa Niewiadów 126N, Multivan Grill Camper),
– zakwaterowanie w zaprzyjaźnionych pensjonatach „Zatoczka” lub „Libra”
– możliwość korzystania ze sprzętu windsurfingowego poza godzinami zajęć (100 zł/7 dni),
– zakup sprzętu windsurfingowego po atrakcyjnych cenach www.noweipotestowe.pl
– wypożyczenie na wyłączność pianki podczas trwania kursu (30 zł),
– egzamin i wydanie legitymacji PSW (30 zł),
– egzamin i wydanie legitymacji IKO (50 zł)

Więcej informacji i zapisy: KLIKLNIJ TUTAJ!
www.n1surf.pl
https://www.facebook.com/number.one.surf?ref=ts&fref=ts
Bartek: +48 503 968 190 / Biuro: 731 800 112
 
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.