Krzysiek 2014-05-14 15:01, Krzysiek

Aktualizacja kalendarza Pucharu Polski
Nastąpiły małe aczkolwiek istotne zmiany w kalendarzu Pucharu Polski PSW. Zapraszam do zapoznania się z nimi. Cykl regat LOTTO Windsurf Cup rozpoczynamy od Pucharu Prezydenta Sopotu który w naszym przypadku ma rangę Międzynarodowych Mistrzostw Polski.
  1. Jeziorsko Cup - Ośrodek Rafa, Kościanki, 16-18.05.2014
  2. LOTTO Windsurfing Cup - Puchar Prezydenta Sopotu i Mistrzostwa Polski Formula Windsurfing - Sopot, 27-29.06.2014
  3. LOTTO Windsurfing Cup - Łeba European Cup, Łeba, 31.07-3.08.2014
  4. LOTTO Windsurfing Cup - Rewa Surf Centrum Cup, Rewa ul. Rybacka 5a, 22-24.08.2014
  5. Puchar Żnina, Żnin ul. Wilczkowska , 29-31.08.2014
  6. Kamienica Cup, Kamienica, 12-14.09.2014
  7. LOTTO Windsurfing Cup - Mały Hel Cup,Zegrze Południowe, 26-28.09.2014
Do rankingu PP FW, SL, SUP liczą się 4 najlepsze wyniki. Puchary zostaną rozdane na ostatniej imprezie sezonu.

Na zawodach LOTTO WINDSURFING CUP oprócz pucharów i medali zostaną rozdane nagrody pieniężne uzależnione od stopnia realizacji budżetu imprez.

Podczas ceremonii zakończenia sezonu, poza rankingiem PP, zostaną rozdane dodatkowe nagrody dla zwycięzców cyklu LOTTO WINDSURFING CUP.

MMP Seniorów Slalomu, FW i Slalomu Juniorów, Juniorów Młodszych, Mastersów i Grandmastersów (Rewa 22-24.08) są zawodami Open (to znaczy wszyscy licencjonowani zawodnicy mogą startować). Starty do wyścigów będą wspólne a poszczególne klasyfikacje będą wyciągane po wyścigach według kategorii wiekowych. Slalom będzie rozgrywany tylko Full Fleet. Są przewidziane nagrody za klasyfikację generalną i jej wyniki będą liczone do Pucharu Polski.

Konkurencja SUP będzie rozgrywana na każdej imprezie PP. Będzie istniała możliwość wypożyczenia lub zakupu sprzętu SUP w czasie regat. MMP SUP zostaną rozegrane niezależnie od warunków pogodowych na imprezie Mały Hel Cup.

Na każdej imprezie zostaną rozdane puchary (MMP medale), nagrody rzeczowe lub pieniężne w poszczególnych kategoriach i nagrody specjalne dla najmłodszego zawodnika i zawodniczki, nagroda Fair Play i nagroda „Order Uśmiechu” dla najpogodniejszego uczestnika regat.

Jeżeli nie uda się rozegrać MMP FW lub SL w pierwszym terminie, zawody te zostaną przeniesione na późniejszy termin w kalendarzu regat 2014. Info na www.psw.org.pl .

W przypadku rejestracji 5 i więcej jednostek innej klasy windsurfingowej lub Kite-racingowej, zostanie utworzona oddzielna klasyfikacja z nagrodami i pucharami dla pierwszej trójki.

Będzie możliwość wykupienia licencji zawodnika PZŻ wraz z ubezpieczeniem OC na 2014r na pierwszej imprezie sezonu w biurze regat podczas rejestracji. Dla tych którzy chcą to zrobić samodzielnie bądź startują w innych zawodach krajowych i zagranicznych zalecamy wykupienie Licencji 2014, bezpośrednio w PZŻ. Link: http://sport.pya.org.pl/licencje/informacje_ogolne 
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.