Krzysiek 2013-08-13 14:59, Krzysiek

Adapter filtrowy do Gopro Hero3
Rosnący rynek kamer sportowych zdobywa coraz więcej zwolenników. Ugruntowaną pozycję niewątpliwie mają kamery Gopro, a to m.in. za sprawą bogatej oferty dostępnych akcesoriów. Do tej pory nie było jednak możliwe mocowanie na kamerach Gopro akcesoriów fotograficznych, takich jak filtry. Zmieniło się to za sprawą POWERBEE – producenta akcesoriów do kamer sportowych, którego przedstawicielem jest firma Foxfoto z Łodzi. Najnowszy jego produkt do adapter filtrowy do kamer Gopro Hero3.

POWERBEE FA58 to innowacyjny produkt pozwalający na zastosowanie filtrów fotograficznych oraz innych akcesoriów fotograficznych (o średnicy 58mm) w kamerach GoPro HERO3. Dzięki niemu możliwe staje się uzyskanie efektów niedostępnych do tej pory dla kamer sportowych.Adapter filtrowy umożliwia korzystanie ze wszystkich rodzajów filtrów, np. uv, polaryzacyjnych, kolorowych, gwiazdkowych, szarych, połówkowych, itp. Pozwala też na stosowanie akcesoriów i filtrów systemu Cokin.

Adapter został wykonany z lekkiego i wytrzymałego stopu aluminium, wyposażony jest też w dwa otwory do montowania smyczek. Montuje się go poprzez wciśnięcie na plastikową ramkę obiektywu. Montaż jest szybki i pewny, pozwalający na używanie w ciężkich warunkach.

W zestawie:
- adapter POWERBEE FA58 (58mm)
- smyczka

Sugerowana cena detaliczna adaptera: 89zł brutto.
Produkt jest już dostępny na polskim rynku. 

http://foxfoto.pl
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.