Krzysiek 2013-02-11 15:43, Krzysiek

Ezzy Sails 2013
3 żagle wave, 2 do freeride'u i jeden dla dzieci. Tak przedstawia się najnowsza oferta amerykańskiego producenta żagli - Ezzy Sails. I wiemy już o niej wszystko :)Ezzy Panther Elite - radykalny żagiel do pływania na falach. A do tego modny, bo z obowiązującymi obecnie 4 listwami. Jest to najnowszy projekt Davida Ezzy'ego, który ma zachwycać super lekkością i stabilnością. Cztery listwy sprawią, że nie tylko odczujemy mniejszy ciężar w dłoniach, ale też lepszą zwinność podczas manewrów. Dostępne rozmiary od 3.7 do 5.7 m.

Ezzy Tiger - klasyczny żagiel wave, wywodzący się w prostej linii od legendarnego modelu WSE. 5 listew zapewnia mu wysoką stabilność i wszechstronną charakterystykę. Tiger z powodzeniem spisze się zarówno na falach jak i na płaskiej wodzie w roli żagla freemove, gdzie silniejszy i bardziej kierunkowy ciąg może się lepiej przydać od ultra zwinnego manewrowania. Dostępne rozmiary od 2.9 do 6.9 m.

Ezzy Cheetah - klasyczny żagiel freeride z 7 listwami i mocno rozbudowaną stopą. Łatwy do domknięcia i cieszenia się szybką jazdą po prostej. Uszyty z materiałów znanych z modeli wave, przypadnie więc do gustu każdemu, kto lubi ponad przeciętną wytrzymałość żagla. Dostępny od 5.5 do 9.5 m.

Ezzy Lion - następca słynnego modelu Infinity, dzieli ogólne założenia kształtu z modelem Cheetah, z dopaleniem w postaci 2 łatwo rotujących kamberów. Model stworzony dla miłośników szybkiej i łatwej żeglugi po płaskiej wodzie, którzy cenią sobie nie tylko solidność ciągu kamberowej konstrukcji, ale też niezwykle mocne wykonanie. Dostępne rozmiary od 6.0 do 9.5 m.
Ezzy Legacy - o tym żaglu już wcześniej pisaliśmy, więc tylko przypomnimy, że jest to budżetowa wersja modelu Tiger. Żagiel nadal solidnie wykonany, ale bez użycia "niekoniecznie niezbędnych" elementów, które podnoszą cenę w produkcji. Dostępne rozmiary od 4.2 do 7.5 m.

Ezzy Kids Rig - żagle w 4 rozmiarach od 1 do 2.5 m specjalnie przygotowane z myślą o najmłodszych windsurferach (od 5 do 11 lat).

www.ezzy.com 
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.