Administrator serwisu 2011-12-13 15:46, Administrator serwisu

MŚ RSX - męska rywalizacja


Drugi dzień zmagań Panów przyniósł zmianę na pozycjach polskich reprezentantów. Dzisiejsze warunki na wodzie były niezwykle wymagające. Niestabilny wiatr wiejący z prędkością 6-25kt mocno utrudniał komisji regatowej przeprowadzenie wyścigów. Po wczorajszym bliskim spotkaniu Piotra Myszki z rekinem młotem dziś było w miarę spokojnie. Nie obyło sie jednak bez sytuacji awaryjnej. Tuż przed drugim wyścigiem Przemek Miarczyński złamał statecznik. Niewiele brakowało aby spóźnił się na start. Udało się jednak w ostatniej chwili wymienić na wodzie uszkodzony element.

 
Przemek i Piotr żeglowali dziś w oddzielnych grupach. Obaj dwa razy finiszowali w ścisłej czołówce. Przemek 1,4 a Piotrek 3,4. W klasyfikacji generalnej są na miejscach 2, 3 z jednakową ilością punktów. Prowadzi reprezentat Izraela Nimrod Mashiash.
 
Dobrze żeglowali dziś również Michał Majewski YKP Warszawa (Kredyt Bank) i Maksymilan Wójcik SKŻ ERGO Hestia Sopot. Obaj awansowali w klasyfikacji generalnej odpowiednio na miejsca 15 i 29.
 
Oficjalne wyniki regat po 4. wyścigach:
 
Program regat:
12/12 - 2 wyścigi eliminacje
13/12 - 2 wyścigi eliminacje
14/12 - 2 wyścigi eliminacje
15/12 - 2 wyścigi finały
16/12 - dzień przerwy
17/12 - 2 wyścigi finały
18/12 - wyścig medalowy

Źródło: www.rsxteam.eu

Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.