Krzysiek 2011-04-21 10:13, Krzysiek

Ruszyły Mistrzostwa Świata w slalomie IFCA


Wczoraj w Curacao (Antyle Holenderskie) oficjalnie wystartowały slalomowe Mistrzostwa Świata IFCA - Curacao Challenge 2011. Ponad 70 zawodników będzie rywalizować w grupach maters, youth, junior, prokids U13 oraz spotsclass. Wśród nich zobaczymy także naszych reprezentantów. W mastersach startuje Piotr Jankowiak, w youthach Radosław Kurczewski, Kacper Stachura i Szymon Sobieszczyk.

Organizatorzy mistrzostw zadbali o medialną oprawę. Zmagania na wodzie można śledzić "na żywo" dzięki zainstalowanej na brzegu kamerze internetowej. Transmisja odbywa się od godz. 10 do 17 czasu lokalnego (należy brać poprawkę przesunięcia czasu UTC -4)

Watch live streaming video from curacaochallenge2011 at livestream.com

Wczoraj niestety nie udało się rozegrać żadnych wyścigów z powodu zbyt słabego wiatru, jednak prognozy są optymistyczne i mamy nadzieję, że już dziś regaty ruszą na pełnych obrotach. Trzymajmy kciuki za naszych zawodników!

A póki co, zapraszamy do obejrzenia treningu holenderskich slalomistów w Curacao jeszcze przed rozpoczęciem zawodów.Wyniki i bieżące relacje można śledzić na oficjalnej stronie regat: www.curacaochallenge.com
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.