PSW

Administrator serwisu 2010-09-23 09:41, Administrator serwisu

Relacja z kursu instruktorskiego 
Data: 28.08-05.09. 2010 r.
Miejsce:Jastarnia
Organizator: Szkoła Zdrowia
Kadra: Adam Bakes, Kuba Stolarski, Adam Kaczmarek
 
Jak zawsze o tej porze a inaczej być nie może, rozpoczął się, a chronologii będąc wiernym, zasadniczo to już zakończył się jesienny kurs instruktorski 2010.
 
I TAK KROK PO KROKU  28go sierpnia 2010 roku rozpoczyna się historyczny ostatni kurs instruktora rekreacji o specjalności windsurfing. Dlaczego ostatni… bo tak i już… wg ministerstwa sportu. (rekreacji już nigdy nie będzie! Hurra jesteśmy sportowcami! Po latach bo po latach ale w końcu JESTEŚMY SPORTOWCAMI!)
 
KROK DRUGI  Zdesperowana imperatywem otrzymania historycznych uprawnień zwarta brygada w składzie: Kamila Tomkiewicz, Ania Żurawiecka, Michał „Czesio” Lester, Roch Pakuła, Adam Broekere, Michał „Goły” Goły, Mikołaj Koropecki, Stefan Krzysztofiak, Filip Majgier, Tomasz Misiak, Jacek i Julek Peszko i Grzegorz Puławski, ostro zabiera się do roboty
 
KROK TRZECI  Szkolenie sprawnie leci!
 
KROK CZWARTY  Baba nas bije czyli wewnątrz kursowe regaty. A tą „BABO” jest pozornie niepozorna lub niepozornie pozorna, dziewczyna z ekipy RS:X Kamila Tomkiewicz. Nie dość, że mleko się wylało, to jeszcze wyszło szydło z worka, gdyż wcześniej zlała także tyłki wszystkim uczestniczkom mistrzostw świata U21! Gdybyśmy tylko wiedzieli…!

KROK PIĄTY  I poszło wszystkim w pięty. Zaliczenia wykłady, zaliczenia i… zaliczenia, nauka prowadzenia zajęć, zaliczenia, poprawki, zaliczenia i „s nawa”( jak mawiają nasi bracia moskale), zaliczenia.

KROK SZÓSTY  Powiało wiatrem i zdemaskowane ślizgowe, oszusty! ;-)

KROK SIÓDMY  drżyjcie syny egzaminy (i córy też)! A że z „córy” rymują się wióry, to w istocie „letko” nie było i posypało się kilku.

KROK DZIEWIĄTY (bo krok ÓSMY to trzecie Mistrzostwa Polski Instruktorów. A to zupełnie inna historia, opisana gdzie indziej ;-) )

KROK DZIESIĄTY I ostatni. (bo „JEDENASTY” źle się pisze) to niezapomniana huczna zabawa, ku czci nowych instruktorów oraz wszystkich uczestników MPI III.
 
P.S Bez poprawek się nie obło, ale jej uczestnikom w głowach (wiedzy jeszcze więcej) przybyło!
 
Z poważaniem KOMISJA SZKOLENIA PSW

Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.