To była deska…Sunset Slalom wzbudzał mocniejsze bicie serca u każdego rasowego windsurfera. F2 stworzyło prawdziwą legendę wśród desek windsurfingowych.

Nic wiec dziwnego, że producent postanowił wskrzesić swoją starą gwiazdę. Ta sama nazwa w nowoczesnej wszechstronnej oprawie – czyli F2 Sunset limited 2007.
25-lecie modelu Sunset stało się okazją do wprowadzenia na rynek limitowanej deski Freemove/Slalom łączącej w sobie zwrotność z ambicjami slalomowymi. Konstrukcja nowego Sunseta została wzorowana na starszym poprzedniku, oczywiście stosując pewne modyfikacje i ulepszenia na potrzeby nowoczesnych żagli. Zmodyfikowana linia scoope-rocker pozwala niezwykle szybko i skutecznie osiągać ślizg. Deska będzie dostępna w technologii Karbon Wood Sandwich. Waga deski jest jeszcze nieznana.

F2 Sunset Limited
Długość – 250 cm
Szerokość – 62 cm
Pojemność – 104 L
Statecznik – 32 cm
Żagle 5,0 – 7,5 m2