2006-01-04 21:20, ~Konrad Jamroz konradj@hotsports.pl

Buhala Windsurfing


Coraz częściej widać w naszym kraju ludzi bawiących się w różne alternatywne odmiany windsurfingu. Rollboard należy do zdecydowanie najbardziej popularnych dyscyplin para-windsurfingowych.

Coraz większe zainteresowanie, rollboard zawdzięcza faktem, że dyscyplinę tę można uprawiać już przy słabym wietrze. Wystarczy trochę otwartej przestrzeni, prosty pędnik windsurfingowy oraz rollboard.

Część z entuzjastów wybiera trudniejszą drogę i samemu konstruuje własny pojazd na kukłach. Pozostali korzystają z coraz bogatszej oferty gotowych rollboardów. Tym drugim naprzeciw przychodzi francuska firma Buhala Windsurfing, producent rollboardów.

Zdziwicie się ale nawet w tak wąskiej dyscyplinie jak rollboard następuję już podział i specjalizacja sprzętu. W ofercie Buhala znajdziemy dwa modele desek o różnym przeznaczeniu:Pro Model – krótka, niezwykle zwrotna deska freestylowa. Pro Model swą niezwykłą elastyczność zawdzięcza tracką z deski skatowej.Długość – 114 cm
Szerokość – 39 cm
Waga – 7 kg
Cena – 389 EUR

Dirt Series – znacznie bardziej uniwersalna i przyjazna w zastosowaniu konstrukcja. Większa stabilność oraz ułatwiona jazda kierunkowa nadają jej charakter freeridowy.

Długość – 121 cm
Szerokość – 42 cm
Waga – 9,5 kg
Cena – 439 EUR


Deski Buhala Windsurfing można zakupić za pośrednictwem witryny www.buhalaboards.com lub w sieci sklepów windsurfingowych we Francji.


Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.