Krzysiek 2018-02-17 14:57, Krzysiek

Phantom IRIS - po nowych żaglach czas na deski
Francuska firma Phantom International zaskoczyła nas niedawno wypuszczeniem na rynek premierowej linii żagli, o czym pisaliśmy o tym w tym artykule. To jednak nie koniec wejścia Phantoma w świat windsurfingu. Zaraz po żaglach w ofercie firmy pojawiły się też deski - poznajcie linię Phantom Iris Boards!

Deski Phantom Iris nie są tak naprawdę zupełną nowością. Francuzi zastosowali łatwy, choć pewnie kosztowny, manewr szybkiego wejścia na rynek z pełną ofertą, poprzez kooperację z inną francuską firmą - Elix. To właśnie jej modele pojawiły się w palecie Phantoma, różniąc się jedynie grafiką i logotypem.

Phantom Iris Boards to 8 modeli podzielnych na 4 grupy:

All Terrain

Freerace Convertible Windfoil

Race Convertible Windfoil

Race Ultimate Foil

W każdej grupie znajdziemy dwa modele różniące się wielkością. Deski Phantom Iris zdecydowanie leżą po wyczynowej stronie windsurfingu. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów kompozytowych, przy użyciu zaawansowanych technicznie maszyn do cięcia oraz termicznego formowania rdzeni kadłubów. Jako jedna z niewielu windsurfingowych firm na światowym rynku może poszczycić się produkcją w Europie - hasło „Made in France” znajdziemy na każdej desce Phantoma.

Podobnie do żagli Phantom Iris, francuskie deski dostępne są wyłącznie w sklepie internetowym producenta. Ceny za najtańsze modele zaczynają się od 1658 euro.

Więcej no sprzęcie Phantom Iris znajdziecie na stronie: www.phantom-international.com  
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.