Krzysiek 2017-11-04 10:38, Krzysiek

Vassiliki - podsumowanie sezonu


Minął już jakiś czas od dnia, kiedy ostatni instruktorzy wrócili z Vassiliki. Sezon windsurfingowy 2017 w polskiej szkole windsurfingu Surfski został tym samym oficjalnie zakończony. Należałoby podsumować zatem nasze poczynania na tym greckim spocie :)Miniony sezon windsurfingowy obfitował w niezwykłe emocje, uniesienia, nie brakło też łez szczęścia, podziękowań, gratulacji, powitań i pożegnań. Łącznie, pod bacznym okiem naszych instruktorów, swoje umiejętności podczas naszych szkoleń windsurfingowych, szlifowało ponad 200 kursantów. Wielu z nich poczyniło niewyobrażalnie duże postępy, czym dzielili się z nami w opiniach powyjazdowych, przesyłanych po powrocie do domu.
Pragnę nadmienić, iż wspominane opinie są dla nas cennym źródłem wiedzy, dzięki któremu możemy usprawniać działanie biura i sprawić, by organizowane przez nas wyjazdy spełniały oczekiwania naszych klientów i mogły w pełni zaspokoić ich potrzeby. Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy zechcieli poświęcić chwilę ich cennego czasu na napisanie nam kilku słów o ich wrażeniach z wyjazdów z biurem Surfski. Jako, że greckie klimaty wybitnie przypadły nam do gustu, sezon 2017 postanowiliśmy rozpocząć Majówką na wietrznej wyspie Rodos, gdzie w tym okresie panują bardzo dobre warunki do nauki windsurfingu. Tym samym zapadła decyzja o zorganizowaniu nauki windsurfingu na spocie Prasonisi. Okazał się on strzałem w dziesiątkę. Wszyscy wrócili zadowoleni, a w myślach planowali kolejne wyprawy z Surfski. Emocje związane z oczekiwaniem na rozpoczęcie sezonu w Vassiliki zdawały się sięgać zenitu.
Greccy bogowie wiatrów byli dla nas przychylni i statystyki wiatrowe na obu spotach przez cały sezon były bardzo dobre. Niezliczone godziny szkoleniowe były bardzo owocne, a zmieniające się każdego tygodnia grupy w Vassiliki, deklarowały chęć powrotu w kolejnym roku, zainspirowane progresem na wodzie, co było zasługą naszych instruktorów, których w sumie na obydwu greckich spotach pracowało aż 8. Ogromny sukces tegorocznych wyjazdów nie byłby bez nich możliwy. Wykazali się pełnym profesjonalizmem, a nasi kursanci nie szczędzili pochwał i słów uznania.Tegoroczny sezon dosadnie uświadomił mi, że wciąż rosnąca „rodzina” Surfski ma ogromny potencjał i wraz z osobami, które udowodniły swoją kompetentność i profesjonalizm będziemy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów również w kolejnych sezonach, zwłaszcza, że w sezonie 2017 liczba klientów naszego biura wzrosła aż 5- krotnie! Dziękujemy za zaufanie i liczymy na to, że będziecie nadal nas polecać swoim znajomym ;)Tym samym chciałbym poinformować wszystkich zainteresowanych, iż oferta wyjazdów windsurfingowych w sezonie 2018 jest już dostępna na naszej stronie. Rozpocznie go seria majowych wyjazdów na Rodos (spot Prasonisi). Przez cały Czerwiec, Lipiec, Sierpień i Wrzesień będziecie mogli wziąć udział w szkoleniach windsurfingowych w Vassiliki. Planujemy również, by nasi instruktorzy byli dostępni również we Wrześniu na Rodos (Prasonisi).Oczekiwanie na kolejne upalne lato i wyjazdy szkoleniowe na greckie wyspy skutecznie umilić mogą windsurfingowe filmy szkoleniowe od Surfski. Zachęcamy do ich obejrzenia i zapoznania się z techniką wykonywania poszczególnych manewrów windsurfingowych. Solidne przygotowanie merytoryczne pozwoli Wam na osiągnięcie spektakularnych efektów na wodzie. My w tym czasie planujemy przeprowadzić testy nowych spotów na wybrzeżu Hiszpanii i Portugalii ( Tarifa i Algarve), na Gran Canarii (Pozo) i Teneryfie ( El Medano). Jeśli spełnią one nasze oczekiwania, być może w przyszłości pokusimy się o zorganizowanie wyjazdów grupowych do którejś z tych destynacji.Krzysztof Lipiński Surfski.pl 
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.