Krzysiek 2017-05-22 12:56, Krzysiek

Starboard Foils
Firma Starboard coraz śmielej rozpościera swoje podwodne skrzydła. Właśnie powstała nowa strona starboardfoils.com, na której można się zapoznać z jej hydropłatową ofertą. A jest w czym wybierać. Starboard opracował cztery modele hydropłatów, dostępnych w składanych zestawach, umożliwiających wymianę poszczególnych elementów. Dzięki temu każdy może dopasować swój latający statecznik do indywidualnych potrzeb, osiągów i budżetu. Oto poszczególne z modeli:Ultra Carbon - najszybszy hydropłat na silny i umiarkowany wiatr

Slalom Carbon - większe tylne skrzydło zapewnia lepszą stabilność od motelu Ultra, w zamian za niewielką cenę nieco niższej prędkości. Dedykowany do slalomu i freerace’u.

GT Carbon - większe oba skrzydła i krótszy maszt oferują łatwiejsze loty, większą stabilność i prostsze starty przy słabszym wietrze.

Race Carbon - model oferujący najwcześniejszy start, największą moc i najlepsze osiągi pod wiatr. Dłuższy kadłub hydropłata (element, na którym zaczepione są skrzydła) zapewnia super stabilność początkującym pilotom.Każdy zestaw składa się z węglowego masztu, aluminiowego kadłuba i dwóch węglowych skrzydeł. Aktualnie wszystkie zestawy są wyprzedane i na ich części trzeba będzie poczekać aż do jesieni tego roku.

Więcej o hydroplatach Starboarda na stronie: starboardfoils.com 
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.