Krzysiek 2016-09-07 14:48, Krzysiek

Loftsails 2017
Nowa linia żagli Loftsails właśnie ujrzała światło dzienne! Monty Spindler zaprezentował większość ze swojej kolekcji na sezon 2017. Na stronie producenta możemy już zapoznać się z odświeżonymi modelami żagli oraz masztów, z których większość została gruntownie przeprojektowana. Nowe konstrukcje powstały na bazie koncepcji „żywych skrzydeł”, czerpiącej wzorce z natury, oferując w efekcie bardziej „żywe” zachowanie i lepszą reaktywność.

Oto jak zmiany w poszczególnych żaglach opisuje Monty Spindler:

PURELIP


Nowy projekt 2017 oferuje miększe, łatwiejsze i bardziej kompaktowe czucie żagla, z jeszcze lepszą stabilnością w całym zakresie wiatru.

WAVESCAPE


Nowy układ listew, krzywizny kieszeni masztowej oraz rozkład paneli wpłynęły na lżejsze, bardziej stabilne czucie żagla oraz dodały wybuchową reaktywność wraz z zachowaniem neutralności podczas manewrów na fali.

AIRSCAPE


Ultra lekki żagiel z silnym ciągiem w dolnym zakresie, przyspieszeniem i dynamiczną reaktywnością. Teraz manewry typu duck gybe stały się jeszcze prostsze!

OXYGEN


Oto kolejny rok udoskonalenia osiągów Oxygena – plus łatwiejsze, bardziej miękkie prowadzenie z dodanym kompaktowym wyczuciem żagla na sezon 2017.

SWITCHBLADE


Switchblade 2017 jest bardziej miękki i łatwiejszy w odczuciu, z dodanym ciągiem w dolnym zakresie oraz większą reaktywnością na zmiany trymu. Do tego jest jeszcze szybszy niż kiedykolwiek wcześniej!

RACING BLADE


Bardziej miękki, łatwiejszy RacingBlade z silniejszym ciągiem w dolnym zakresie i zwiększoną reaktywnością na zmiany trymu. Oddychający, wydajny w pompowaniu charakter wcześniejszych Blade’ów stał się jeszcze bardziej wyraźny, oferując odczucie miękkiego, kierunkowego i bezpośredniego ciągu.

Zobacz najnowszy model LOFTSAILS SWITCHBLADE w akcji! http://blog.easy-surfshop.pl/
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.