Krzysiek 2015-07-20 11:53, Krzysiek

Fanatic wave/freestyle 2016
Sezon premier można oficjalnie uznać za otwarty. Jedną z pierwszych firm, która postanowiła pochwalić się swoją „przyszłoroczną” kolekcją desek jest Fanatic. Na pierwszą odsłonę poszły deski wave i freestyle, w sumie 5 modeli. Oto jak się prezentują:

Quad TENajbardziej radykalna deska wave w kolekcji Fanatica, głównie przeznaczona do pływania po większych i równych falach. Wyposażona w cztery stateczniki. Do wyboru mamy cztery rozmiary: 69, 75, 81 i 90 litrów.

Stubby TEPrawdopodobnie największa niespodzianka w całek kolekcji Fanatica na sezon 2016. Deska wave o nowoczesnym kształcie - ultra krótka z bardziej równoległymi burtami. Ścięty dziób sprawia, że deska wydaje się bardziej kompaktowa pod nogami i szybciej reaguje na wszelkie manewry. Wyposażona w trzy stateczniki. Do wyboru mamy dwa rozmiary: 77 l (212 cm długości) i 88 l (215 cm długości)Triwave TEUniwersalna deska wave przeznaczona do pływania po mniejszych falach. Również bardzo krótka (choć już nie tak jak Stubby), nieco szersza i wyposażona w trzy stateczniki. Fanatic przygotował cztery rozmiary tego modelu: 74, 82, 89 i 99 litrów.Freewave TE


Najbardziej wszechstronna z desek wave Fanatica. Oferowana w trzech rozmiarach: 86, 96 i 106 litrów, poza jazdą na fali może też posłużyć do zabawy na płaskiej wodzie.Skate TERadykalna deska freestyle, sygnowana przez Gollito Estredo. Tylko dla tych, którzy kręcenie trików biorą na poważnie. Do wyboru mamy cztery rozmiary: 86, 94, 100 i 108 litrów.


 
www.fanatic.com
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.