Krzysiek 2014-07-18 13:12, Krzysiek

North Sails wave/freestyle 2015
Jakość a nie ilość. Takie motto przyświeca nowej kolekcji żagli firmy North Sails, która właśnie przedstawiła modele wave i freestyle na sezon 2015. Największą zmianą w stosunku do tegorocznej palety jest obcięcie tej grupy do 3 modeli zamiast 5. Z oferty Northa wyleciały żagle Idol i Soul.Wave - ten ostatni zagrzał miejsce w katalogach tylko na jeden sezon.

W sezonie 2015 miłośnicy jazdy na fali oraz freestyle’u będą mogli wybierać między tymi oto modelami:Hero - 4 listwowoy żagiel wave. Duży ciąg i pełna kontrola, to główne cechy tego modelu. Ulubiony wybór Victora Fernandeza, co chyba najlepiej oddaje jego charakter. Dostępny w rozmiarach od 3.0 do 5.6 m.Volt - 5 listwowy, bardziej uniwersalny żagiel zarówno do zabawy na falach jak i do kręcenia trików na płaskiej wodzie. Dostępny w rozmiarach od 3.4 do 6.9 m i dwóch wersjach konstrukcyjnych - normalnej i HD (bez monofilmu).

Idol LTD - bezkompromisowy żagiel freestyle stworzony na życzenie Gollito Estredo. Super lekki, zbudowany z materiałów o 50% lżejszych od tradycyjnie stosowanych w innych żaglach. Dostępny tylko w 4 rozmiarach od 4.0 do 5.2

http://www.north-windsurf.com
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.