2002-08-14 13:30, ~Konrad Jamroz konradj@hotsports.pl

AHD Maxx Ride 2003


Wśród prezentowanych już na witrynie kilku nowości freestylowych na sezon 2003 dało się zauważyć tendencje do tworzenia bardzo wyspecjalizowanych konstrukcji z myślą o trikach freestylowych. Firma AHD wybrała trochę inną drogę.

W odróżnieniu do konkurencji AHD przedstawia swój przyszłoroczny model jako 3 in One ! Wave - Freestyle - Freeride. Maxx Ride 2003 ma łączyć w sobie agresywność deski freeride, reaktywność deski wave i zdolność do wykonywania najbardziej radykalnych trików deski freestyle.

Tak dużą wszechstronność nowy Maxx Ride ma zawdzięczać DRT (double rail tail). Podwójne zawieszone burty mają z jednej strony przy małej prędkości pozwalać na szybsze wejście w ślizg a z drogiej niwelować zanurzoną powierzchnię deski podczas ślizgu a przez to zwiększać jej prędkość. Ciekawe rozwianie tyle tylko, że było on już stosowane w tegorocznym modelu Maxx Rida. Deski będą produkowane w technologii Monocoque Double Sandwich.


Maxx Ride 57 DRT

Długość - 250 cm
Szerokość - 58 cm
Pojemność - 85l
Waga - 6,4 kg
Żagle 4.0 - 6.0 m2

Maxx Ride 60 DRT

Długość - 250 cm
Szerokość - 60 cm
Pojemność - 92l
Waga - 6,6 kg
Żagle 4.5 - 6.6 m2

Maxx Ride 64,5 DRT

Długość - 250 cm
Szerokość - 64,5 cm
Pojemność - 104l
Waga - 7 kg
Żagle 5.3 - 7.2 m2

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.