W zeszłym roku zorganizowaliśmy I Edycje amatorskich zawodów windsurfingowych Surfomania CUP 2009. Mimo niesprzyjających warunków pogodowych (zbyt słaby wiatr) w zawodach wzięło udział 15 zawodników. Rozegranych zostało 6 wyścigów w konkurencji slalom po ósemce (deski bezmieczowe do szerokości 80 cm i żagle do 8,5 m2). Po rozdaniu nagród zawodnicy, kibice, letnicy z Matyldowa bawili się na pikniku połączonym z tradycyjnym puszczaniem wianków na jeziorze Zdworskim. Przy wspólnym ognisku w czasie wieczornej imprezy wszyscy zajadali się potrawami z grilla, osuszając beczkę przedniego piwa. Parom pląsającym na „ parkiecie ” akompaniował zespół muzyczny, a ukoronowaniem imprezy był ekscytujący pokaz sztucznych ogni.
W tym roku organizujemy II Edycje zawodów SURFOMANI CUP 2010. Na dzień dzisiejszy sponsorzy zadeklarowali fundusze w wysokości 5000 zł, w tym sprzęt windsurfingowy: bom NORTH SAIL, trapez, pokrowiec na deskę, linki trapezowe i kilka innych akcesoriów ufundował sklep windsurfingowy i kitesurfingowy SURFPOŁUDNIE, oraz tradycyjnie przedstawiciel producenta desek LORCH oraz żagli KAsails na Polskę firma X3M Maroka.
Podobnie jak w roku ubiegłym po zawodach planujemy zorganizować poczęstunek i „after party” przy żywej muzyce, a to wszystko ukoronowane pokazem sztucznych ogni i puszczaniem wianków na jeziorze Zdworskim.
Całą tegoroczną imprezę udokumentuje fotograf Michał Wypych, a videofilmowaniem , obróbką i montażem materiału zajmie się Michał Sierszak.
Chcielibyśmy zaprosić Państwa do sponsorowania naszych zawodów. Zamierzamy, podobnie jak w zeszłym roku zorganizować konkurencje slalom ( po ósemce, trójkącie lub downwind w zależności od warunków wiatrowych), a dodatkowo 1 Hour Race (wyścig po trasie slalomu trwający godzinę non stop). Zapewniamy: umieszczenie logo i nazwy firmy na plakatach, w serwisie Surfomania.pl oraz możliwość umieszczenia swoich flag, plakatów, banerów na terenie zawodów oraz akwenie i w tle podium. Możemy przyjąć wsparcie finansowe dla naszej imprezy jak i nagrody rzeczowe.
Mam nadziej że zainteresuje Państwa nasza oferta.
www.surfomania.pl Mariusz Wierzchucki & Grzegorz Szatkowski
Kontakt tel. 506753125 G.. Szatkowski. Płock
602152558 M. Wierzchucki. Warszawa