Przypominamy że szkoła windsurfingu i kitesurfingu SurfPoint w Jastarni zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w konkursie z okazji weekendu Bożego Ciała!

Wszyscy, którzy nie mieli jeszcze okazji pływać na desce mają teraz niesamowitą szansę uczestniczenia w 4 dniowym kursie grupowym. Aby wygrać jedno z miejsc wystarczy tylko napisać na adres info@SurfPoint.pl co najbardziej podoba Ci się w windsurfingu i dlaczego chciałbyś nauczyć się pływać:) Maile można wysyłać do czwartku włącznie - 15.05.2008. . Prosimy w mailu umieścić numer telefoniczny do ewentualnego kontaktu.
Autor najlepszej pracy wraz z osobą towarzyszącą weźmie udział w 4 dniowym szkoleniu rozpoczynającym się już 22 maja. Osoba, która zajmie drugie miejsce w konkursie otrzyma jedno pojedyncze zaproszenie na 4 dniowy kurs.
Więcej informacji o kursie odbywającym się w weekend Bożego Ciała na stronie www.SurfPoint.pl www.SurfPoint.pl
Zapraszamy wszystkich!