EverB - Powidz

Szkoła Windsurfingu EverB
Powidz - OW ‘Łazienki’
Tel. 665-506-609
www.everb.pl
 
IDEA
Ideą powstania profesjonalnej szkoły windsurfingu na śródlądziu było przybliżenie tego wspaniałego sportu jak największej grupie ludzi. Obecnie 90% szkół windsurfingu znajduje się na wybrzeżu, z czego znakomita większość na półwyspie Helskim. Jest niewątpliwie prawdą, że na półwyspie znajdziecie idealne warunki do nauki tej wspaniałej dyscypliny sportu, jednak nie jest wcale powiedziane że takie warunki nie znajdują się na śródlądziu. A co z rzeszami ludzi, którzy spędzają wakacje w mieście i nie dysponują czasem ani chęcią by spędzać długie godziny na dojazdach i staniu w korkach na półwyspie? Stąd właśnie pomysł aby poszukać dobrego miejsca na śródlądziu!

LOKALIZACJA
Czyste, duże jezioro najlepiej z piaszczystym dnem i dogodnym dojazdem i rozwijająca się infrastruktura- tego właśnie potrzebowaliśmy.
Wybór padł na największe jezioro Wielkopolski – Powidz. Pięknie usytuowane, duże (1175 ha), z czystą wodą i przyjazną infrastrukturą. Dojazd dogodny ze względu na bliskość naszej nowej A dwójki, nie więcej niż godzina drogi z Poznania, Bydgoszczy, Gniezna, Konina i innych dużych miast regionu, a autostrada przybliża to miejsce mieszkańcom Łodzi czy Warszawy. Rozbudowana infrastruktura turystyczna z pojemną bazą noclegową, dużą ilością barów restauracji i mnogością atrakcji turystycznych. To wszystko sprawia, że miejsce jest bliskie ideału.
Mimo olbrzymiej powierzchni, Jezioro Powidzkie jest bezpieczne dla żeglujących deskarzy ponieważ jego rynnowy charakter sprawia, że brzeg mamy zawsze w zasięgu wzroku.

SZKOLENIA / WYPOŻYCZALNIA
Prowadzimy lekcje zarówno indywidualne jak i w małych grupach. Nasi instruktorzy z pewnością odpowiedzą na Wasze wszystkie pytania, rozwieją wątpliwości oraz doradzą w doborze sprzętu.
W godzinach otwarcia szkoły prężnie działa także wypożyczalnia.
 
 
INSTRUKTORZY
Jesteśmy grupą doświadczonych organizatorów, kochających nowe doświadczenia i wyzwania, extremalne sporty. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty- profesjonalna kadra na pewno umili Wam czas spędzony w naszej bazie!

SPRZĘT
Nasi instruktorzy szkolą głownie na deskach Tabou. Dla początkujących proponujemy wyporne i stabilne Coolrider’y, dla bardziej zaawansowanych Rocket’y w różnych litrażach. Dysponujemy żaglami takich firm, jak Gaastra oraz The Loft. Najmniejsze z nich, o powierzchni od 1.5m2 czekają na najmłodszych windsurferów, a dla bardziej doświadczonych przygotowaliśmy freeridowe rozmiary do 8.4m2.
Wszystkie informacje dostępne na stronie internetowej Szkoły. Znajdziecie nas również na Facebook’u.
 
Pokrewne linki:Wasze komentarze

Dodaj swój komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Katalog sprzętu

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.