EASY Surf Center - Chałupy 6

 
->> INFORMACJE OGÓLNE

EASY Surf Center – Szkoła sportów wodnych – Windsurfing & Kitesurfing - Chałupy 6

Kemping "Chałupy 6"
84-120 Chałupy
Półwysep Helski
tel. 513 020 571


Biuro całoroczne

EASY Surf Center
ul. Mogileńska 4
61-052 Poznań
tel./fax: 061 653 31 92
 
O EASY Surf Center
Naszą szkołę tworzą ludzie, dla których Windsurfing i Kitesurfing to prawdziwa pasja. 

Pływaliśmy na wielu światowych spotach, odwiedziliśmy i pracowaliśmy w wielu bazach i na podstawie zebranego doświadczenia stworzyliśmy EASY Surf Center. 
 
LOKALIZACJA

Baza EASY Surf Center znajduje się na Półwyspie Helskim , na największym kempingu – „Chałupy 6”, tuż przy miejscowości Chałupy. Znajdziecie nas po prawej stronie kempingu… 5 metrów od Zatoki Puckiej.
SZKOLENIE

Bezpieczeństwo
Zatoka Pucka jest bardzo bezpiecznym akwenem szkoleniowym. Woda w odległości około 400 metrów od brzegu nie przekracza głębokości 1,5 metra.
Mimo to nad waszym bezpieczeństwem czuwa wykwalifikowana kadra instruktorów z dużym doświadczeniem, oraz osoby przeszkolone w zakresie ratownictwa. 

Do dyspozycji mamy także dwa pontony typu RIB (z silnikiem spalinowym), które są  zawsze gotowe do akcji. Wszystkim korzystającym z naszych usług zapewniamy kamizelki asekuracyjne i kaski (w przypadku osób niepełnoletnich obowiązkowo). 

Na bieżąco prowadzimy monitoring prognoz pogody, aby uniknąć zaskakujących sytuacji oraz zoptymalizować czas trwania szkolenia.


Metodyka

Kadra składa się z doświadczonych instruktorów posiadających uprawnienia szkoleniowe międzynarodowych organizacji takich jak: VDWS, PSW (Polskie Stowarzyszenie Windsurfingu),AWF i IKO (International Kiteboarding Organization). Zajęcia odbywają się w języku polskim, angielskim oraz niemieckim.
Oferta szkoleń windsurfingowych
 
  
Wypożyczalnia:
Baza EASY Surf Center wyposażona jest co roku w najnowszy sprzęt topowych marek, doskonale nadający się do rozwoju umiejętności windsurfingowych i kitesurfingowych.

Oferujemy wypożyczenie sprzętu dla początkujących jak i sprzęt dla baaaardzo zaawansowanych. Istnieje możliwość wypożyczenia samego pędnika lub deski. W naszej bazie posiadamy deski Tabou oraz Fanatic oraz pędniki Gaastra, Loft Sails oraz Vandal Sails. Zapoznajcie się z naszą ofertą.
  
CENTRUM TESTOWE:
Zapraszamy do testów najnowszego sprzętu Gaastra, Tabou, Vandal Sails, Nobile oraz Crazy Fly. Pierwsza godzina testów ZA DARMO!
 
 Wasze komentarze

Dodaj swój komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Katalog sprzętu

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.