SURF POINT - Posejdon

SURF POINT - Posejdon

Informacje ogólne:
SurfPoint
O.W. „Posejdon”
ul. Mickiewicza 5
84-140 Jastarnia
tel. +48 510 85 90 95+48 510 85 90 95
e-mail: info@surfpoint.pl
witryna: www.surfpoint.pl


Licencje:

VDWS Windsurf Centre

VDWS Kitesurf Centre (jedyne w Polsce!)

IKO


       

Przekonaj się jak niesamowitych emocji dostarcza kontakt z wiatrem i wodą!

 Zapraszamy do naszej szkoły gdzie pod okiem doświadczonych instruktorów i w sympatycznej atmosferze poznasz to co fascynuje miliony windsurferów i kitesurferów na calym świecie :)


Specjalizujemy się w przeprowadzaniu szkoleń windsurfingowych i kitesurfingowych dla osób indywidualnych, grup oraz firm. Priorytetem dla nas jest nauczanie na najwyższym poziomie. Aby go zapewnić zatrudniamy tylko doświadczonych i licencjonowanych instruktorów. Naszą kadrę tworzą w większości absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego, ze specjalnościami trenerskimi w wielu dyscyplinach. Doskonałe przygotowanie merytoryczne, pedagogiczne, doświadczenie i sprawdzona metodyka nauczania pozwala nam prowadzić szkolenia na najwyższym poziomie, co zostało potwierdzone przez międzynarodową organizację VDWS. Zawsze potrafimy połączyć nauczanie z dobrą zabawą, a to zapewnia szybki progres Waszych umiejętności. Dużą uwagę przykładamy również do bezpieczeństwa, dlatego wszystkie osoby do 18 roku życia muszą obowiązkowo pływać w kamizelkach wypornościowych. Dodatkowo asekurujemy zawsze akwen pontonem motorowym.

Możemy zagwarantować, że chwile spędzone w naszej szkole dadzą Wam wiele niezapomnianych wrażeń, a windsurfing i kitesurfing na zawsze będą Waszą pasją!

Lokalizacja:

Nasza pierwsza baza położona jest na terenie przepięknie zlokalizowanego Ośrodka Wypoczynkowego "Posejdon" w Jastarni. Jako jedyny posiada własną piaszczystą plażę i 220 metrowe molo od strony Zatoki Puckiej, które stanowi świetny punkt obserwacyjny.

Spokojne otoczenie, cisza zakłócana tylko przez szum fal i nieopisany klimat tego miejsca sprawią, że czas spędzony w tym miejscu będzie na pewno niezapomniany!

Do 500m od brzegu głębokość wody nie przekracza 1,5 m. Nasza szkoła jako jedyna ma możliwość korzystania z tak dużego akwenu, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu dla naszych kursantów, również tych najmłodszych.

Szkoła SurfPoint zapewnia:

Najwyższe kwalifikacje instruktorów

Naszą kadrę tworzą w większości absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego. Doskonałe przygotowanie merytoryczne, pedagogiczne, doświadczenie i sprawdzona metodyka nauczania pozwala nam prowadzić szkolenia na najwyższym poziomie! Potwierdzeniem naszych kwalifikacji są międzynarodowe licencje VDWS i IKO. W latach 2007-2009 byliśmy najprężniej działającą polską szkołą w tej organizacji.

Doskonały akwen szkoleniowy
Dysponujemy największym akwenem szkoleniowym na Helu! Pozwala to zapewnić Wam doskonałe warunki do nauki. Brak zatłoczenia, płytka woda oraz obecność pontonu asekuracyjnego gwarantują komfortową i bezstresową naukę:)

Najnowszy sprzęt 2011
Na ten sezon wybraliśmy ponownie deski firmy Starboard i żagle North Sails. To sprzęt najwyższej klasy! W sezonie 2010 obydwie firmy zajmowały 1 miejsce w rankingu konstruktorów Professional Windsurfers Assocation.

Bezpieczeństwo
Przykładamy dużą uwagę do przestrzegania wszelkich zasad bezpieczeństwa, dlatego wszystkie osoby do 18 roku życia muszą obowiązkowo pływać w kamizelkach asekuracyjnych. Dodatkowo zawsze asekurujemy akwen pontonem motorowym.

Pianka GRATIS
Jeśli dokonasz rezerwacji kursu online to otrzymasz od nas piankę na czas zajęć GRATIS!

Voucher
Jeśli nie będzie sprzyjających warunków wiatrowych to zajęcia oczywiście przełożymy na inny termin. Na ewentualne niewykorzystane godziny wystawiane są przez nasz vouchery. Ważne są one bezterminowo tzn przez cały bieżący sezon i następne.

Doskonała zabawa
Możemy zagwarantować, że chwile spędzone w naszej szkole dadzą Wam wiele zupełnie nowych i niezapomnianych wrażeń:)

Oferta w skrócie:

W bazie Posejdon prowadzimy tylko szkolenia windsurfingowe.

 
Oferta szkoleń windsurfingowych w skrócie:

Lekcje windsurfingu indywidualne 

Kursy dla dzieci 

Kursy indywidualne

Kursy grupowe 

Obozy windsurfingowe

Dla firm

Szczegóły: www.surfpoint.pl >>>>

 

Oferta szkoleń kitesurfingowych:

Lekcje indywidualne 

Kurs kitesurfingu IKO poziom 1 (5 godzin) 

Kurs kitesurfingu IKO poziom 1+2 (10 godzin) 

Kurs kitesurfingu IKO Poziom 1+2+3 (13 godzin)

Jeśli miałeś już kontakt z kite'm to możesz kontunuawać naukę wybierając jeden z powyższych kursów. Oczywiście rozpoczniemy szkolenie od ćwiczeń odpowiednich do twojego poziomu zaawansowania.

Obozy kitesurfingowe 

Kurs instruktorskie
windsurfing VDWS 

-
kitesurfing IKO Wasze komentarze

Dodaj swój komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Katalog sprzętu

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.