Kos

Grecja - Kos

Kos jest opłacalnym, a przede wszystkim tanim celem podróży. Także jedzenie w wielu restauracjach i tawernach jest ciągle jeszcze dobre i tanie. Całe rodziny mają możliwość spędzenia taniego urlopu pod greckim słońcem. Wskazówka: warto wypożyczyć moped na cały okres pobytu. To daje możliwość bycia niezależnym i zwiedzenia całej wyspy.
Na Kos na pewno nie można się nudzić! Można serfować, żeglować, imprezować, grać w siatkówkę plażową, tenisa, łowić ryby czy też po prostu się relaksować. Ta grecka wyspa oferuje wszystko czego można oczekiwać podczas urlopu.Windsurfing Center

F2 Pro Center
www.fun-system.com

Na stacji VIVA Meltermi dmucha ukośnie od lądu do zatoki. W pobliżu brzegu wiatr jest trochę słabszy i w połączeniu z płytką wodą idealny dla wszystkich serferów. Już 200 m dalej na zewnątrz mają swój raj maniacy płaskiej wody.

Zajęcia dodatkowe
Kos oferuje wielo mozliwośći aktynego wypoczynku. Serfowanie, jazda na falach dla początkujących, Boogie Boarden, tenis, żagle, siatkówka. Można też organizować wycieczki do najpiękniejszych plaż wyspy jak np. na plażę Haricas w uzdrowisku termicznym Kos Miasto, gdzie pod otwartym niebem i przy świetle księżyca można pluskać się w ciepłej wodzie.
Nocne dyskoteki w Kos też maj wiele do zaoferowania.


STATYSTYKI
Wasze komentarze

Dodaj swój komentarz
geneman
Postów: 1
geneman 6.07.2011 | 11:50
Jestem początkująco-średnio zaawansowanym surferem (szlifuję start z wody)
najsilniejszy wiatr panuje na Psalidi, wiatr (meltemi)wieje z lewej wzdłuż brzegu, nieco od lądu, im dalej w morze tym silniejszy. Fale do 1.5 metra (przynajminej wtedy gdy tam byłem) Mimo że nieco znosi w morze to jest bezpiecznie, chłopcy w bazie czuwają i w miare potrzeby odpalaja motorówkę. Koniec sierpnia 2009 na 7 dni przez 5 wiało >4Bf. Zero kitesurferów. Zdecydowania polecam.
Drugi spot to Marmari (właściwie to baz jest tutaj kilka). Wiatr do brzegu, nieco słabszy niz w Psalidi, za to mimo wszystko bezpieczniej- znosi na ląd, długo płytko, piaszczysta plaża. Fale do 1.5 metra. sierpień 2010- na 7 dni 4 >4Gf. Polecam.
#1

Katalog sprzętu

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.