El Yaque

Karaiby - Isla margarita

El Yaque

Spot - raj slalomu
Przy wietrze z lewej temperatura wody wynosi 26 stopni i słońce. Spot w El Yaque ze względu na swoją dużą płyciznę ( prawie 200 m) świetnie nadaje się dla początkujących. Tutaj przeważnie w godzinach przedpołudniowych odbywają się kursy dla początkujących, podczas gdy bardziej zaawansowani szaleją po południu i wieczorem przy falach dochodzacych do 1,5 m. Bardzo wszechstronny akwen.

Windsurfing Centers
KLUB MARGARITA
Na wodzie organizowane są wszelkie kursy dla początkujących i zaawansowanych.

FUN System Center
Nasz najnowszy Funs System Center leży bezposrenio przed hotelem Sharks, przy ok.1km plaży, niecałe 50m od wody. Wyposażenie: deski Naish i żagle Neil Pryde. Centrum położone jest od strony nawietrznej i dzięki temu gwarantuje stały wiatr.

Zajęcia dodatkowe
Cała miejscowość jest nastawiona na deskarzy i kiciarzy. Mało jest tu gości, którzy nie mają nic do czynienia z serfowaniem. Liczne hotele, restauracje, bary i knajpy spełniają prawie każde urlopowe życzenie. W porównaniu jednak do innych wysp karaibskich lub terenów urlopowych El Yaque jest wciąż jeszcze spokojne. Kto chciałby zobaczyć coś innego niż wodę i wiatr może wybrać się na zakupy do Porlamar albo na wędrówkę. Poza tym wyspa oferuje całą masę wymarzonych plaż.


StatystykiWasze komentarze

Dodaj swój komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Katalog sprzętu

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.