Barbados

Karaiby - Barbados

Silver sands

Na plażach Silver Sands i Silver Rock w odległości ok. 250 od plaży znajduje się skała podwodna. Tam też można najczęściej trafić na piękne fale do 2 m wysokości. Wśród skał jest magiczna woda. Najlepsze szanse na wiatr są latem (maj , czerwiec) i zimą (grudzień, styczeń).Wiatr przeważnie nie jest za mocny, poleca się więc zabrać też większy sprzęt.

Windsurfing Centers
Klub Mistral Silver Sand oferuje idealne warunki dla początkujących na falach i ambitnych deskarzy.
Oddalona o 250 m skała podwodna z głębokością wody 1-2 m oferuje czystą falę do jazdy na fali. Tu nie ma wytyczonych granic dla kreatywności w serfowaniu : zarówno klasyczni deskarze jak i nowe trendy np. Push loop albo air jibe znajdą tutaj najlepsze pole do popisu. Dzięki dwóm stacjom klubu Mistral ba Barbados istnieje możliwość, przy wystarczających umiejętnościach sprawdzić oba spoty. Kto nie jest pewny siebie, czy da radę pokonać fale w Silver Sand, może najpierw tydzień potrenować w Oistins, a potem w drugim tygodniu swego pobytu w Silver Sands podjąć się wiekszego wyzwania.

Zajęcia dodatkowe
Barbados oprócz serfowania oferuje swoim gością możliwość darmowego używania Boogie Boards i desek surfingowych. Raz w tygodniu odbywa się kurs Boogie Board i jazdy na falach. Załoga stacji doradza i pokazuje różne tricki. Możecie też nauczyć się i sprawdzić nowe trendy w sporcie takie jak kitesurfing. Klub Mistral oferuje darmowe wprowadzenie, pokaz i profesjonalne lekcje. Nie możesz przegapić poznania historii wyspy; zachwycą Cię nie tylko piaszczyste plaże wybrzeża zachodniego ale również surowe wybrzeże wschodnie. Dla znudzonych sportem proponujemy wieczory w Chicken Rita na targu rybnym w Oistins lub barbecue na plaży.


StatystykiWasze komentarze

Dodaj swój komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Katalog sprzętu

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.