Wyjazdy

Szkolenie wingfoil w Soma Bay

FUNSURF zaprasza Cię do Egiptu, a dokładniej do Soma Bay, gdzie organizujemy szkolenia indywidualne, grupowe i wspólne pływanie na wingfoilu. Jesienią 2021 przetestowaliśmy spot w Soma Bay i potwierdzamy, że to bardzo dobre miejsce do pływania i nauki na wingfoilu. Płytka woda na zajęcia z wingsurfingu, głęboka woda na zajęcia z wingfoila, równy wiatr i temperatury, które zdecydowanie przypominają o wakacjach, plus super infrastruktura w bazie!

Nasza oferta jest skierowana do osób, które chcą się nauczyć pływać na wingfoilu i nie mają własnego sprzętu – wtedy zabieramy go z Polski. Dlaczego tak? Istnieje ryzyko, że baza SurfMotion w Soma Bay najprawdopodobniej jeszcze nie będzie miała zestawów do wingfoila, byśmy mogli je wypożyczyć na miejscu. Na wyjazd zapraszamy również osoby, które już pływają na wingfoilu oraz  posiadają własny sprzęt i są w stanie go zabrać do Egiptu. Koszt przelotu z takim sprzętem to ok. 80 euro w obie strony.

Chcemy popływać w Soma Bay w najlepszym towarzystwie, porozmawiać o wingfoilu, wymienić się doświadczeniami i przede wszystkim zrobić maksymalny progres. Podczas wyjazdu nieodpłatnie służymy naszym instruktorskim doświadczeniem również poza zajęciami. Pomożemy, przy zwrocie na wiatr i z wiatrem w lewitacji, w pierwszych skokach, jak również przy freestyle’owych rotacjach!

SZKOLENIE

Szkolenie przeprowadzą doświadczeni instruktorzy z pasją, bardzo dobrze przygotowani pod względem merytorycznych, technicznym i psychologicznym, posiadający duże doświadczenie w szkoleniu na wingfoilu. Przemawiają za nimi setki, a często tysiące godzin szkoleniowych! Zapewniamy, że nasi wingfoilowi instruktorzy czerpią radość z przekazywania ich własnej ,,zajawki”!

Szkolimy na każdym poziomie, osoby w różnym wieku, osoby z predyspozycjami, jak i osoby które potrzebują trochę więcej czasu na przyswojenie winngfoilowych umiejętności. Obiecujemy bardzo szybki progres, ciekawe, przyjemne, intensywne i bezpieczne zajęcia! Posiadamy ponad 25 lat doświadczeń w nauczaniu! Przez te wszystkie lata doskonaliliśmy nasze metody nauczania, dysponujemy ogromną wiedzą praktyczną i doświadczeniem, zapewniamy, że mamy jednych najlepszych instruktorów wingfoila w Polsce! Przez ten długi czas nauczyliśmy i przekazaliśmy naszą pasję setkom tysięcy kursantów, którzy do nas wracają każdego roku, którzy przyprowadzają do nas swoje dzieci i wnuki! Wingfoil z naszymi instruktorami to prawdziwa przyjemność – sprawdź nasz Wingfoilowy FunSurf Team na wodzie!

Do Soma Bay poleci z Wami instruktor Daniel, który ma za sobą setki godzin szkoleniowych na wingfoilu.  Na spocie będą pływali też inni instruktorzy FunSurf. Będzie nam bardzo miło dzielić wspólnie ,,zajawkę” i miłość do wingfoila, robić fotki i video analizy z pływania! Obiecujemy wsparcie w Waszym progresie, wspólne sesje, asekurację i wszelaką pomoc na miejscu.

SPRZĘT DO WYPOŻYCZENIA

Zabierzemy z Polski wingi F-one i Duotone, deski Fanatica i folie F-one i Fanatic. Do dyspozycji będzie kilka foili i pełen zakres wingów. Rezerwacja sprzętu –  ważne, by przy rezerwacji wskazać poziom umiejętności dot. wingfoila, wcześniejsze doświadczenia z windsurfingiem lub kitesurfingiem, oraz prosimy o podanie swojej wagi.

AKWEN

Spot w Soma Bay oferuje doskonałe warunki do uprawiania wingfoila na każdym poziomie umiejętności. W zatoce w ktorej prowadzimy szkolenia woda jest płaska, oddzielona od otwartego morza mielizną. Wiatr wieje ukośnie od brzegu co uniemożliwia dryfowanie na otwarty akwen. Po testach i jak widać na filmikach akwen jest rozległy, nie trzeba o niego walczyć z kitesurferami, gdyż jest on rozgraniczony na strefę kite i wind/wing. Spacer do głębokiej wody nie zajmuje dłużej, niż 3 min. Miejsce to stwarza doskonałe warunki do progresu na wingfoilu. Po wypłynięciu na otwarte morze spotkać można niewielką falkę do 1,5 m wysokości, która nadaje się do fajnych jumpów :).

Nie jest to tylko nasza ocena, ale zdecydowanie się do niej przychylamy – wingfoilowy spot przy bazie Surf Motion przez wielu uważany jest za jeden z najlepszych w Egipcie. Naszym zdaniem, może również śmiało konkurować z wieloma najlepszymi spotami na świecie.

Baza windsurfingowo-kitesurfingowo-wingfoilowa Surf Motion znajduje się o ok. 100 m od hotelu Palm Royale. Sam spot jest miejscem typowo surferskim, z super klimatem i znakomitą przyjazną atmosferą. Jeśli  będziecie chcieli się zrelaksować, poopalać się lub po prostu odpocząć to zawsze znajdziecie miejsce na leżaku, bez wstawania o 5:00 rano.  I co ważne, zdecydowanie nie ma konieczności rozstawiania parawanu, by zająć miejsce, czy to na spocie, czy nad zatoką :).

Cena wyjazdu: 4 634 zł /os.

Termin: 20.10.2022 – 27.10.2022

Więcej informacji o ofercie znajdziesz na stronie: https://surftravel.pl/soma-bay-egipt-wyjazd-wingfoilowy-20-10-27-10-2022/

Napisz komentarz

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top