Aktualności

Duotone F_PACE CAM 2022

Jeśli dedykowany żagiel do foila z wyścigowymi osiągami, ale w rekreacyjnym wydaniu, jest tym, czego szukacie, firma Duotone ma dla Was najnowszą propozycję – dwukamberowy model F_PACE CAM

F_PACE CAM, podobnie do modelu S_PACE, powstał na bazie doświadczeń związanych z projektem regatowego żagla WARP. Smukły profil, dwa kambery w niezbyt szerokiej kieszeni i sześć listew tworzą dynamiczny, szybki, ale łatwy w obsłudze żagiel, który najlepiej sprawdzi się w połączeniu z szybkimi deskami freeride/foil i freerace/foil. Główną zaletą modelu F_PACE CAM mają być wysokie osiągi, począwszy od wczesnego wejścia w ślizg do osiągania dużej prędkości końcowej. A wszystko to przy zachowaniu maksymalnej stabilności i kontroli.  

W żagli Duotone zastosował nowy rodzaj kamberów Hyper Cam 2.0 z wbudowanym systemem regulacji długości. Za pomocą specjalnej śrubki można zmienić ich charakterystykę pracy – od łatwiejszej rotacji do wyższych osiągów. 

Duotone F_PACE CAM dostępny jest w następujących rozmiarach: 4.2, 4.9, 5.6, 6.3 i 7.0 m. Wszystkie żagle wymagają masztu typu SDM. 

Źródło: www.duotonesports.com

Napisz komentarz

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top