Aktualności

Simmer Blackbird foil

Firma Simmer Style zaprezentowała nową kolekcję hydroskrzydeł, składającą się z trzech modeli, przeznaczonych do surfingu, wingsurfingu i windsurfingu. Pierwszym z nich jest Blackbird SL 98, przeznaczony do wyścigów i rekreacyjnego szybkiego windsurfingu. W jego skład wchodzi przednie skrzydło typu high-aspect o powierzchni 920 cm2, aluminiowy kadłub o długości 95 cm, węglowy maszt o długości 98 cm i stabilizator o powierzchni 280 cm. 

Drugi w kolekcji, model Blackbird Cruz, to foil o bardziej rekreacyjnej charakterystyce. Można go stosować do wing i windsurfingu. Przednie skrzydło ma 1100 cm2, kadłub 95 cm długości, stabilizator 310 cm2, a maszt, dostępny w wersji karbon lub aluminium, 85 cm długości. 

Ostatni model, Blackbird Surf, dedykowany jest przede wszystkim dla wingsurferów, z uwagi na jego bardziej manewrową charakterystykę i większą moc przy niższej prędkości. Powierzchnia przedniego skrzydła wynosi 1600 cm2, długość kadłuba 65 cm, powierzchnia stabilizatora 310 cm2 i długość masztu, dostępnego wyłącznie w wersji aluminiowej, 75 cm. 

Źródło: http://simmerstyle.com

Napisz komentarz

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top