Aktualności

GA Jet 2024

Gaastra zaprezentowała nowy model skrzydła, przeznaczonego do wyczynowych wyścigów – GA Jet. Wingowy odrzutowiec ma oferować najwyższe osiągi, sztywną konstrukcję i minimalną wagę. Wśród elementów, wpływających na jego zwiększoną wydajność, producent wymienia m.in: 

• Tuby główną i poprzeczną wykonano z materiału Project One, oferującego wielokrotnie większą wytrzymałość niż tradycyjny Dacron, pozostając przy tym niezwykle lekkim. Ten hybrydowy laminat zapewnia sztywną ramę, która maksymalizuje transfer mocy i kontrolę, pozwalając wykorzystać każdą uncję energii do gwałtownego przyspieszenia.

• Potrójnie wzmocniony materiał VoltNova w środkowej części oferuje idealną równowagę między odpornością na rozciąganie, długowiecznością i lekkością. 

• Krawędź spływu jest stabilizowana za pomocą jeszcze sztywniejszego i wytrzymalszego ripstopu VoltNova+ oraz mini listew, zapewniających stabilność nawet w najbardziej wymagających warunkach.

• Specjalnie wygięta tuba poprzeczna oferuje połączenie mocy, ergonomii i komfortu prowadzenia skrzydła na halsie. 

GA Jet dostępny jest w rozmiarach: 4.0, 4.5, 5.0, 5.5 i 6.2. Ceny wyczynowych skrzydeł u polskiego dystrybutora Gaastry, Easy-surfshop.pl, zaczynają się od 7469 zł. 

Źródło: https://ga-foils.com

Napisz komentarz

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top