Aktualności

EASY-surfshop i Maciej Rutkowski ogłaszają współpracę!

Zeszłotygodniowa informacja o dołączeniu Maćka Rutkowskiego do teamu NeilPryde International nie przeszła bez echa w świecie windsurfingu. Jednak to nie koniec dobrych informacji z nim związanych. Maciek został oficjalnym team riderem jednego z najdłużej działających surfshopów w Polsce, czyli EASY-surfshop z Poznania! 

Bartek Grzesiek, założyciel EASY-surfshop, od dawna wspiera Maćka w jego sportowych przedsięwzięciach. Ich współpraca, która rozpoczęła się ponad 10 lat temu, zaowocowała m.in. dołączeniem Maćka do teamu GA/Tabou International w 2016 roku. EASY-surfshop i Maciek współpracowali również przy marce FMX-Racing. Teraz, z nowymi planami na horyzoncie, obaj panowie ponownie łączą siły.  

Co to oznacza dla Was?  Przygotujcie się na wspólne eventy, cykle poradników dotyczące doboru, jak i ustawień sprzętu (EASY SurfHacks), czy serie Q&A. Dodatkowo ekipa EASY-surfshop wraz z Maćkiem planują zorganizować treningi slalomowe pod okiem samego Mistrza Świata. A to nie wszystko! Na stronie EASY-surfshop znajdziecie profil Maćka, a w nim kontakt WhatsApp, dzięki któremu będziecie mogli zadawać pytania dotyczące doboru sprzętu, by mieć pewność, że wybrany zestaw spełni wasze oczekiwania. 

Taki rodzaj współpracy i niejako przybliżanie zawodowego zawodnika do amatorów i pasjonatów windsurfingu to zdecydowanie krok w dobrą stronę. Mamy nadzieję, że wszystkie plany zostaną zrealizowane, a na naszym portalu w niedługim czasie będziemy mogli poinformować o najbliższej sesji Q&A, czy treningu z Maćkiem. Gratulujemy rozpoczęcia współpracy! 

Źródło: Easy-surfshop.pl

Napisz komentarz

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top