Aktualności

GA Cross 2023

Gaastra przedstawia pierwszą ze swoich wingowych nowości na sezon 2023. Oto premierowe, gruntownie przeprojektowane skrzydło Cross, w którym znajdziemy szereg istotnych zmian w stosunku do modelu z wcześniejszego sezonu. 

Model Cross 2023 to wszechstronność i wydajność na najwyższym poziomie, który pozwala cieszyć się wingfoilem we wszystkich jego aspektach i w ogromnym zakresie warunków.

Wprowadzono w nim wiele innowacyjnych rozwiązań, w tym zupełnie nowy system wymiennych uchwytów. W zależności od własnych preferencji, możesz szybko i łatwo zmienić sztywne uchwyty, które są standardowo zamontowane na nowym Crossie, na miękkie pasy materiałowe. 

Zaktualizowany układ paneli, usztywniona krawędź natarcia oraz zwiększone naprężenie materiału skrzydła zapewniają wyjątkową kontrolę i łatwość prowadzenia w dużym zakresie wiatru.

Głębszy profil w przedniej części zapewnia imponującą moc w dolnym zakresie dzięki skośnemu kształtowi tuby poprzecznej.

Nowa konstrukcja tuby poprzecznej, wraz z panelem profilowym z przodu, umożliwia ergonomiczną pozycję ramion, zwłaszcza na halsówce pod wiatr. Dzielone okna po obu stronach tuby poprzecznej zapewniają świetną widoczność i pozwalają na złożenie Crossa bez zagniecenia okien.

Skrzydło GA Cross 2023 dostępne będzie w rozmiarach: 2.2, 2.8, 3.5, 4.2, 5.2 i 6.2. 

Źródło: https://ga-foils.com

Napisz komentarz

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top