Aktualności

Gaastra/Tabou Wing Foiling 2022

GA Wings 2022

Zarówno CROSS, jak i POISON zostały gruntownie przeprojektowane i pierwsze informacje zwrotne od teamriderów, magazynów oraz klientów są bardzo pozytywne. Wprowadzenie zupełnie nowego materiału Dacron od wiodącego światowego producenta płótna żaglowego skutkuje niewiarygodnie sztywną krawędzią natarcia i tubą poprzeczną, co poprawia bezpośrednie czucie, moc i pompowanie skrzydłem.

Zastosowanie nowego Dacronu sprawiło, że wingi są wytrzymalsze, co z kolei w CROSSie pozwoliło projektantom na odchudzenie końcówek tuby głównej. Taki zabieg sprawił, że CROSS stał się zwinniejszy, łatwiejszy w prowadzeniu i kontroli podczas zwrotów. Sztywniejsze i lepiej wyściełane uchwyty, a także nowy projekt dzielonego okna zapewniają wygodę i bezpieczeństwo dzięki lepszej widoczności, co sprawia, że CROSS jest idealnym wszechstronnym skrzydłem dla wszystkich poziomów umiejętności.

POISON szybko stał się jednym z najlżejszych i najbardziej zrównoważonych skrzydeł w 2021 roku, a całkowicie przeprojektowany kształt i konstrukcja jeszcze bardziej poprawią jego wydajność w 2022 roku. Dzięki nowemu profilowi, poszyciu i lince kevlarowej na krawędzi spływu Poison zapewnia niesamowitą stabilność, prędkość i kontrolę w każdych warunkach, a jego zakres wiatrowy zadziwi nie jednego ridera.  Ogromne przyspieszenie i moc, a także duży potencjał winga na kursach na wiatr sprawią, że z łatwością wróci się do line-upu, co przełoży się na jeszcze więcej złapanych fal podczas jednej sesji.

Więcej szczegółowych informacji na temat każdego skrzydła można znaleźć na stronie internetowej GA Foils.

Tabou Pocket Air 2022


POCKET AIR 2022 to kolejny krok w ewolucji desek wingfoliowych Tabou, i wraz z tym krokiem Pocket Air zapewni zarówno nowicjuszom, jak i doświadczonym riderom deskę dokładnie dostosowaną do ich potrzeb.

Osiem rozmiarów i dwie różne konstrukcje sprawiają, że wingfoiling stał się jeszcze przystępniejszy dla początkujących, a doświadczonym riderom pozwoli przekraczać wszelkie granice. Wszystkie modele charakteryzują się wyjątkowo kompaktowym kształtem, zapewniającym maksymalną sterowność i zwrotność. Szeroka rufa deski poprawia jej stabilność, a podcięcie od strony dna w połączeniu z charakterystycznie wyciętymi burtami ułatwiają odklejenie deski od wody i sprawne wejście w lewitację. Delikatny rocker o łagodnie poprowadzonej krzywiźnie w połączeniu z płaską sekcją na rufie deski sprawiają, że deska szybko nabiera prędkości i łatwo wchodzi w lewitację. Obniżony pokład z wieloma pozycjami insertów do footstrapów zapewniają wyjątkowy komfort i kontrolę dla każdego użytkownika.Więcej informacji można znaleźć na stronie Tabou Boards.

GA Foils 2022

Projektanci GA nieustannie pracują nad ulepszeniami i dodatkami do gamy foili GA, a najnowsze wyniki tej pracy to zupełnie nowe przednie skrzydło 1050 HP i tylne skrzydło w rozmiarze 330.

Seria przednich skrzydeł HP oferuje doskonałe połączenie sterowności, szybkości i zwinności, co czyni ją idealnym wyborem dla Twoich zestawów windsurfingowych Mach1 lub Hybrid Windsurf oraz WING foil. Nowy frontwing 1050 HP windsurferom pozwoli osiągać wyższe prędkości maksymalne, a wingsurferzy mogą skorzystają na zwiększonej kontroli w silno-wiatrowych warunkach.

Tak jak poprzednio, tylne skrzydło 330 pozostaje kompatybilne ze wszystkimi naszymi przednimi skrzydłami HP i FREE, a także z każdym zestawem foili zarówno Mach1, jak i Hybrid. Dzięki dodaniu tylnego skrzydła 330 paleta foili GA została wzbogacona o lotkę, która charakteryzuje się lepszą wydajnością pompowania, większą siłą nośną, co przekłada się na efektywność i łatwość surfowania przy słabym wietrze.

Więcej informacji o samych foilach znajdzie na stronie GA Foils!

Źródło: Easy-surfshop.pl

Napisz komentarz

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top