Aktualności

Windsurf Slalom Tour 2022

WE ARE BACK!!!

Zapraszamy na kolejny sezon slalomowego ścigania się. Mamy ogromną przyjemność poinformować, iż rusza WINDSURF SLALOM TOUR 2022! W tym roku udało nam się pozyskać nowego partnera – EASY-surfshop.

Bardzo cieszymy się z tej współpracy i dziękujemy za chęć wsparcia slalomowej zajawki!

Windsurf Slalom Tour to zawody na prognozę dla każdego, kto chciałby się sprawdzić w bezpośredniej rywalizacji lub porostu chce się spotkać z chłopakami 😉

Windsurf Slalom Tour składać się będzie z serii zawodów, z których punkty będą sumowane do klasyfikacji generalnej, obowiązywać będzie regulamin PWA – po czwartej edycji wchodzi odrzutka. Okienko zawodów będzie otwarte od maja do końca września (przy sprzyjającej pogodzie do końca października). Zawody rozgrywane będą przy odpowiedniej prognozie w soboty i niedziele. 

Osobom które zajmą pierwsze 3 miejsca w danych zawodach, zostaną wręczone voucher’y kwoto-we do wykorzystania w sklepie EASY-surfshop.pl:

  • I miejsce – 300 zł
  • II miejsce – 200 zł
  • III miejsce – 100 zł

A na koniec sezonu nagroda specjalna do wylosowania wśród wszystkich uczestników Windsurfing Slalom Tour 2022 – voucher na kwotę 1000,00 zł do wykorzystania w sklepie EASY-surfshop.pl !!!

Zawody planuje się rozgrywać w Rewie, Kuźnicy i na Gardnie. Warunkiem uczestnictwa jest chęć rywalizacji poparta ubezpieczeniem OC.

Nadchodzący weekend wykorzystajcie jeszcze na przygotowania, śledźcie ogłoszenia i widzimy się na starcie!

Więcej informacji: https://www.facebook.com/Windsurf-Slalom-Tour-104247701181200/

Napisz komentarz

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

To Top