Aktualności

Wingfoil na Helu – naucz się latać!

Wingsurfing, wingfoil, wing słowa jakie do niedawna funkcjonowały i były znane tylko  bardzo wąskiej grupie osób, która uwielbia poznawać i eksplorować nowe sporty wodne. Dzisiaj wingsurfing/wingfoil małymi krokami zaczyna w Polsce zdobywać co raz większe zainteresowanie i popularność. Szkoła FunSurf  podążając za światowymi trendami  zyskiwała  przez ostatnie lata doświadczenia w wingsurfingu/wingfoilu –  możemy już oficjalnie ogłosić, że w FunSurf na Helu, a dokładniej w Chałupach otwarto Centrum Testowe Wingfoila. Dodatkowo w szkole FunSurf oferują od tego sezonu profesjonalne szkoleniem na wingach, a chwilę po tym jak kursant opanuje winga nauczają profesjonalnie pływać na desce z wingfoilem, najpierw za motorówką/skuterem. Chwilę potem w połączeniu, czyli na wingu z deską z wingfoilem. 

 W FunSurf procesie szkolenia używają najnowszego sprzętu uznanych światowych marek w zakresie wingsurfingu/wingfoila min. F-one, Duotone, Fanatic, Cabrinha i kilku innych jakie właśnie pozyskują do swojego projektu. Zapewniają, że będziecie mieli okazję przetestować pełen przekrój różnych rodzajów desek,  foili, wingów m. in. z rączkami, z bomem, by dokładnie wyrobić sobie zdanie, który wing lub wysokość/powierzchnia foila, wyporność deski będzie dla Was idealna. Ponadto szkolą na wingfoilu z systemem komunikacji bbtalkin’, który ułatwia komunikację z kursantem – jest to komunikacja dwustronna,  nie obciążająca kasku i bezdotykowa. 

W FunSurf posiadają autorski (konsultowany z testerami sprzętu do wingfoila) program nauczania – przede wszystkim bardzo skuteczny i zapewniający optymalny progres – o czym każdego dnia przekonują się kolejni kursanci. Wingfoila można opanować  od ok. 2 do 10h, wszystko zależy od predyspozycji i wcześniejszego kontaktu z windsurfingiem lub kitesurfingiem.  Podkreślamy, że podczas szkolenia na wingfoilu w FunSurf dbają w 100% o bezpieczeństwo m. in. kaski, kamizelki asekuracyjne, system komunikacji dwustronnej (instruktor<>kursant) bbtalkin’ i asekuracja ze skutera lub łodzi motorowej. 

Zapraszamy na pierwsze lewitacje nad wodą na wingfoilu – zapewniamy i dajemy gwarancję – to niesamowite i uzależniające przeżycia jakie pozostaną z Tobą na zawsze,  jakie będziesz chciał powtarzać każdego dnia – przekonaj się! Zapraszamy na szkolenia!

O szczegółach dotyczących szkolenia na wingfoilu w FunSurf możecie przeczytać tutaj: https://wingfoil.pl

CENNIKI

Lekcje i kursy


1h (z instruktorem bez sprzętu)Kurs 5h (z instruktorem + sprzęt w cenie)Kurs 10h (z instruktorem + sprzęt w cenie)
1 osoba80 PLN990 PLN1 850 PLN
2 osoby100 PLN850 PLN / os.1 600 PLN / os.
3 osoby110 PLN790 PLN / os.1 490 PLN / os.

Wypożyczalnia

GodzinaDzieńTydzień
DESKA Z FOILEM70 PLN280 PLN980 PLN
WING100 PLN400 PLN1 400 PLN
WING + DESKA SZKOLENIOWA/SUP130 PLN520 PLN1 820 PLN
WING + DESKA Z FOILEM150 PLN600 PLN1 900 PLN

Napisz komentarz

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

To Top